Centrum Arkána

Články

Pravidelná setkání OM Chanting

OM Chanting
 
 
 
Přijďte si s námi zazpívat zvuk ÓM, nepotřebujete k tomu umět zpívat, jen potřebujete chuť prožít tu vibraci zvuku ÓM. 
 
 
Setkáváme se zpravidla každé úterý v 17:30 hodin, místo konání upřesňujeme podle počtu přihlášených, chcete-li přijít, přihlašte se sms, či zavolejte na tel. 728 745 363, Libi Kolinkova.
 
 
ÓM je nejvyšší a nejčistší vibrací. Zpívání ÓM harmonizuje a transformuje účastníky na úrovních, kde to právě potřebují, harmonizuje se i široké okolí. Není potřeba umět zpívat. Všichni se můžeme rozhodnout být nositeli lásky, světla a míru a přinést tyto prvky do našich životů i místa, kde žijeme. Je na rozhodnutí každého z nás, abychom změnili a pozvedli vibrace, které do okolního světa vyzařujeme. OM Chanting je jedinečný, je o návratu člověka k sobě, k tomu, kým skutečně jsme… 
 
 om
 
 
 
Lidé, kteří na OM Chanting chodí, zažívají uklidnění mysli, stavy míru, radosti a lásky a to vše se jim odráží ve šťastnějším každodenním životě.
 
 
„V okamžiku, kdy lidé začnou v kruhu OM Chantingu společně zpívat, automaticky jsou jejich vlastní vibrace přeměňovány na ÓM. Kdokoli je uvnitř kruhu, je touto energií zahrnut, a to je to, co mění vibrace těla. I naše drahocenné buňky v těle začínají vibrovat. Takže kamkoli jdete, vaše aura vibruje kosmickým zvukem ÓM.”
Paramahamsa Vishwananda
 
 
 
Více o OM Chantingu najdete zde: https://sadhana.bhaktimarga.org/cs/om-chanting
 
 
 
 
Více najdete také zde: