Centrum Arkána

Články

Přednáška módní návrhářky Táni Havlíčkové o její metodě oblékání OCTO-CODES a metodě stravování OCTO-GRAM

8. března 2019

18:00 hod

 

 

 

Táňa pochopila, že oblečení je velmi silná neverbální komunikace, kterou používáme mnozí naprosto nevědomě a vysíláme chaotické signály. Pro nám radí, jak komunikovat pomocí oděvu tak, abychom byli sami sebou, abychom se cítily skvěle a aby nám oblečení opravdu slušelo.

 

Pokud pochopíme význam a specifiku všech osmi rozdílných stylových typů, pak se nám v životě nesmírně rozjasní. Není totiž tím nejdůležitějším hlediskem nalezení vlastního typu. To nejdůležitější, co nám metoda OCTO CODES - latinsky "osm kódů" - přinese okamžitě po jejím pochopení a poznání je, že zjistíte, že každý z nás je jiný a že je to tak v naprostém pořádku.

 tana-kreslo-01

 

Táňa nám také poví o své nové stravovací metodě OCTO-GRAM podle osmi typů OCTO-CODES. Ukáže nám, jak se lze vrátit ke stravování, které nás naprosto zasytí, je zdravé pro naše tělo i mysl a vůbec není náročné tenhle způsob stravování udržet nastálo, a to i v celé rodině. Nebudete se již nikdy chtít vrátit ke starému způsobu stravování. Nehrozí vám obávané jo-jo efekty, protože budete naprosto sytí a spokojení.

 

 

http://www.tanahavlickova.cz

Přihlášky a informace:

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji. Částku 290 Kč prosím zašlete na č. ú. 2100297824/2010.

Do zprávy pro příjemce uveďte "jméno+příjmení+váš email". Po obdržení částky Vám emailem zašleme vstupenky, které pak vemte s sebou na přednášku.