Centrum Arkána

Články

Beseda s MUDr. Janem Hnízdilem "Příběhy obyčejného uzdravení"

MUDr. Jan Hnízdil je vyhledávaný český celostní a rehabilitační lékař, průkopník české komplexní a psychosomatické medicíny, autor a spoluautor řady celostně zaměřených bestselerů.

Dvacet let strávil jako internista a rehabilitační doktor v bílém plášti a předepisoval pilulky. Pak zjistil, že přes veškerou snahu klasické medicíny se u některých pacientů léčebný efekt ne a ne dostavit.

 

Nemocnici opustil a vydal se cestou komplexní psychosomatické medicíny, která neléčí symptomy, ale hledá příčinu onemocnění v životě nemocného a snaží se s ní aktivně pracovat. Jana Hnízdila vyhledávají především pacienti, kteří už nevědí, kudy kam. Mají za sebou kolečko nejrůznějších vyšetření, trápí je chronické problémy, léky berou po hrstech, a přesto se jejich stav nelepší. Jan Hnízdil tvrdí, že zdraví má každý ve vlastních rukách a vyléčení závisí také na ochotě něco udělat se sebou a se svým životem.

Založil Hnízdo zdraví, v němž nabízí komplexní pohled na  nemoci a uzdravení. Mezi vědci získal nálepku kontroverzního léčitele, spolek Sisyfos mu v roce 2015 dokonce udělil anticenu Bludný balvan, vrásky si z toho ale nedělá. Naopak, od té doby je hrdým nositelem titulu MUDr. Jan Hnízdil, Bl.b.

 

A21I2189

 

Knihy Dr. Hnízdila:

"Příběhy obyčejného uzdravení"

"Zaříkávač nemocí"

"Mým marodům"

"Jak léčit nemoc šílené medicíny"

"Bolesti zad: mýty a realita"

atd..

 

 

 

 

 

KDE: UTB, budova  Vzdělávací komplex U18, Štefánikova 5670, 760 01 Zlín, aula 106

KDY: 19. června 2019, v 18:30 hod

 

 

 

 

Informace k předprodeji vstupenek:

Částku 250 Kč (v případě platby za více osob 250 x počet osob) zašlete na číslo účtu 2100297824/2010.

Do zprávy pro příjemce prosím napište "jméno a příjmení + Váš email". Na tento email Vám bude zaslána vstupenka s potvrzením o uhrazení. Vstupenku pak prosím vemte s sebou.