Centrum Arkána

Články

Seminář intuitivního zpěvu a smyčkování na loopstationu s Patrikem Kee --- zrušeno, proběhne v náhradním podzimním termínu

 

 

 

15. června 2019

10:00 - 16:00 hod

 Centrum Arkána, nám. T.G.Masaryka 1281, Zlín

 

patrik

 

"Milí přátelé,

během těch několika let co zpívám veřejně, se setkávám se zkušenostmi lidí, kteří uvěřili slovům a větám proměněným v emoce, které si nesou stále s sebou v paměti jako něco, co je neměnné a jedinou pravdou..

např.:

  • neumím zpívat,
  • raději to ani nebudu zkoušet,
  • nechci rušit svým zpěvem ostatní,
  • můj hlas je otřesný,
  • prý mám zpívat jen v sebeobraně apod.

 

Za sebe vím, že to je jen v hlavě a dá se velice jednoduše přijmout jiný pohled na sebe samotného, a to jak zpívám.

Seminář je vhodný přesně pro Vás, kteří by jste zase moc rádi zpívali a také pro všechny ostatní zpěváky a loopstationové nadšence.

 

Během semináře Vám představím svůj pohled na zpěv, bude se zpívat tak jak to cítíme, bez omezení a s podporou, každý bude mít svůj prostor, ze kterého může nebo nemusí vystoupit, bude pauza na oběd a zase zpívání. Závěrem představím nástroj, na který tvořím svou intuitivní hudbu a Vy, když budete chtít, si budete moci přímo vyzkoušet jak to funguje hrát si s Loopstationem nebo si jen tak užijete poslech.

 

Těším se na Vás přátelé...

s pozdravem Patrik"

 

 

 

 

 

Zveme Vás na vyklidněný seminář, který je pro všechny, kteří rádi zpíváte, máte ze zpěvu radost a toužíte opět nalézt odvahu zpívat.

 

Právě prosřednictvím zpěvu a práce s hlasem začal příběh chlapce, který se proměnil ve vědomou bytost plnou lásky, soucitu a přijímání. Patrik je přesvědčen, že stačí málo a člověk se lehce rozpomene na to kdo skutečně je, byl a jak se cítil, než si osvojil rady a naučené programy o tom, jak má vnímat chování svého okolí.

Zpěv je dar, který nám umožňuje se i uzdravit a povznést nad přehnané emoce, které často způsobují, že se můžeme lehce dostat mimo svůj střed. Pojďme znova nalézt rovnováhu a přijměme se právě takoví, jací jsme.

 

Patrik Vás s lehkostí provede, inspiruje a nabídne sdílení zkušeností, které během dvaceti let studia hudby nasál a stále nasává.

 

 

Co můžete čekat:

- uvolňovací a protahovací cviky

- vědomé dýchání

- rozezvučení

- pauza na oběd

- intuitivní zpívání

- zasvěcení do práce na loopstationu a tvoření s ním