Mgr. Jiří Hamerský - seminář "Sebevědomí - jak nestát v cestě sám sobě"

Mgr. Jiří Hamerský - seminář "Sebevědomí - jak nestát v cestě sám sobě"

05
dub
2014
Mgr. Jiří Hamerský - seminář "Sebevědomí - jak nestát v cestě sám sobě"

05. duben 2014 10:00 - 17:00

Centrum ArkánaKdo jsem já? Věděli jste, že to, co si o sobě myslíme, je z 95 % konstrukt naší mysli založený na výchově a podporovaný našimi návyky? Většina lidí si spojuje vysoké sebevědomí s přeceňováním, a proto jej považuje za společensky nepřijatelné. Víte, proč jsou lidé s vyšším sebevědomím přitažlivější pro druhé pohlaví, mívají větší úspěch v zaměstnání a vedou šťastnější život? Chcete se naučit být šťastní sami se sebou?

Jak přepsat vlastní minulost a změnit pohled na sebe sama. Co je to vědomí a sebe-vědomí. Praktický nácvik zvyšování vlastní hodnoty a sebeoceňování. Jak se zbavit strachu, trémy a nervozity. Naučte se rozšiřovat svou korfomní zónu. Staňte se mistry v neodolatelné komunikaci. Sebevědomí, význam upřímnosti a sebe-upřímnosti. Jaké maličkosti dokáži zvýšit váš vliv. Kde brát sílu, když se všechno hroutí. Zvládání zátěžových situací. Jak uskutečnit jakoukoli změnu v životě. Ověřené způsoby, jak dotáhnout předsevzetí do konce. Mýtus silné vůle. Odvaha jít za hlasem svého srdce.

Proč je dobré vyhledávat cíleně změny. Opravdové sebevědomí. Úcta k sobě. Nezávislost na názorech ostatních. O tom, že sebeláska není sobeckost, ale nutnost. Self-Concept – psychologický test. Sebevědomí ve vztazích. Jak zaujmout a prosadit sami sebe. Umění sebe-vyjádření. Praktické cvičení pro každodenní sebe-vědomí.

Studentská cena 1000 Kč

 

Mgr. Jiří HamerskýArkána    |    Centrum Arkána