Mgr. Jiří Hamerský - seminář "Sebevědomí - jak nestát v cestě sám sobě"

Mgr. Jiří Hamerský - seminář "Sebevědomí - jak nestát v cestě sám sobě"

05
dub
2014
Mgr. Jiří Hamerský - seminář "Sebevědomí - jak nestát v cestě sám sobě"

05. duben 2014 10:00 - 17:00

Centrum ArkánaKdo jsem já? Věděli jste, že to, co si o sobě myslíme, je z 95 % konstrukt naší mysli založený na výchově a podporovaný našimi návyky? Většina lidí si spojuje vysoké sebevědomí s přeceňováním, a proto jej považuje za společensky nepřijatelné. Víte, proč jsou lidé s vyšším sebevědomím přitažlivější pro druhé pohlaví, mívají větší úspěch v zaměstnání a vedou šťastnější život? Chcete se naučit být šťastní sami se sebou?

Jak přepsat vlastní minulost a změnit pohled na sebe sama. Co je to vědomí a sebe-vědomí. Praktický nácvik zvyšování vlastní hodnoty a sebeoceňování. Jak se zbavit strachu, trémy a nervozity. Naučte se rozšiřovat svou korfomní zónu. Staňte se mistry v neodolatelné komunikaci. Sebevědomí, význam upřímnosti a sebe-upřímnosti. Jaké maličkosti dokáži zvýšit váš vliv. Kde brát sílu, když se všechno hroutí. Zvládání zátěžových situací. Jak uskutečnit jakoukoli změnu v životě. Ověřené způsoby, jak dotáhnout předsevzetí do konce. Mýtus silné vůle. Odvaha jít za hlasem svého srdce.

Proč je dobré vyhledávat cíleně změny. Opravdové sebevědomí. Úcta k sobě. Nezávislost na názorech ostatních. O tom, že sebeláska není sobeckost, ale nutnost. Self-Concept – psychologický test. Sebevědomí ve vztazích. Jak zaujmout a prosadit sami sebe. Umění sebe-vyjádření. Praktické cvičení pro každodenní sebe-vědomí.

Studentská cena 1000 Kč

 

Mgr. Jiří HamerskýArkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál