Mgr. Čeněk Rosecký - seminář pro veřejnost: životní konstelace - PARTNERSTVÍ A ROZVOD

Mgr. Čeněk Rosecký - seminář pro veřejnost: životní konstelace - PARTNERSTVÍ A ROZVOD

08
dub
2014
Mgr. Čeněk Rosecký - seminář pro veřejnost: životní konstelace - PARTNERSTVÍ A ROZVOD

08. duben 2014 18:00 - 20:00

Centrum ArkánaMgr. Čeněk Rosecký - seminář pro veřejnost: životní konstelace - PARTNERSTVÍ A ROZVOD

Životní konstelaceodhalují základní síly a zákonitosti, které mají bezprostřední vliv na vztah partnerů. Dozvíte se, co určuje kvalitu partnerského vztahu. Poznáte, co je potřeba udělat pro to, aby se partneři mohli vedle sebe cítit v bezpečí, naplnění a šťastní. - Toužíte po naplněném a šťastném partnerství? Nebo už ztrácíte víru, že něco takového existuje? Společně se podíváme na hlavní příčiny nesnází a překážky, které nám brání žít v naplněném partnerství bez vážných krizí a nedorozumění.

Ukážeme si, že partnerství tady není proto, aby uspokojovalo naše nenaplněné potřeby, ani proto, aby nám zajišťovalo pohodlí nebo útěchu. Jeho smyslem je růst a pokračování života. Skutečné partnerské spojení je možné jen tehdy, pokud dokážeme uvidět a změnit svá nefunkční vnitřní přesvědčení a opustit nereálná očekávání. Takový  vztah nám umožňuje žít radostně, vede nás k naší pravé podstatě a umožňuje nám dosáhnout trvalého pocitu naplnění a štěstí. Žádný vztah nikdo negarantuje.

Chtít setrvat v partnerství musí oba partneři. Někdy ale přijde chvíle, kdy vztah skončí. Ukážeme si, jak "ekologicky" ukončit partnerství a vyrovnat své závazky tak, abychom zbytečně netraumatizovali své děti (pokud z partnerství vzešly), neztráceli čas a sílu zbytečnými válkami a bez zátěže mohli navázat nový partnerský vztah. 

Základní témata semináře: PŮVODNÍ A NOVÁ RODINA - RODINNÉ A RODOVÉ NORMY PARTNERŮ - POSTAVENÍ PARTNERŮ A DĚTÍ - OČEKÁVÁNÍ PARTNERŮ. Cíle semináře: 1. Seznámení s metodou systemických konstelací. Předání informací o systémových souvislostech a zákonitostech v partnerských vztazích. 2. Práce s typickými modelovými situacemi. Osobní zážitek a vhled do řešení nejčastějších problem. 3. Změna "nezdravých" postojů a přesvědčení.

Práce s tématy účastníků.

Přihlášky a informace zde.

 

Mgr. Čeněk RoseckýPronájem    |    Centrum Arkána