SHAKTI NAAM JÓGA a speciální meditace pro vstup do roku 2016

SHAKTI NAAM JÓGA a speciální meditace pro vstup do roku 2016

09
led
2016
SHAKTI NAAM JÓGA a speciální meditace pro vstup do roku 2016

09. leden 2016 10:00 - 13:00

Centrum ArkánaSHAKTI NAAM JÓGA a speciální meditace pro vstup do roku 2016

Program:

 

SHAKTI NAAM - jóga nesmrtelnosti, 10:00 - 11:30 hod

SHAKTI NAAM je výjimečný a hluboce léčivý systém jógy, který dokáže vyčistit naši mysl, otevřít naše srdce a přivést nás k naší duši, abychom dokázali léčit sami sebe a stali se mistry svých životů. V jednoduchých, zato velice silných pozicích spolu budeme omlazovat a léčit naše těla. Přijďte se připojit. Zveme Vás i Vaše přátele a blízké.

 

Speciální meditace pro vstup do roku 2016, 11:30 - 13:00 hod

Na začátku roku jsou nám k dispozici všechny spirituální síly, abychom mohli dát do pohybu energii pro léčení a pozitivní směr. Jakmile pracujete s NAAM, využíváte podstatu Vás samých, která je božská. Máte příležitost odkrýt podstatu své duše a zažít pocity veliké radosti. Spirituální začátek nového roku Vám pomůže z něj získat maximum, proto začněte nový rok zažehnutím svíčky Vašeho srdce s NAAM.  Díky tomu budete jasně vidět, kam směřujete a co je potřeba udělat.

Posvátná moudrost Univerzální Kabaly praví, že všechno co děláte v prvních 32 dnech nového roku určí, jaký druh roku budete mít. Co děláte i jakým způsobem pracujete s konstruktivními silami Vesmíru bude v této době velmi důležité. NAAM převezme vedení a povede Vás do přirozeně vyrovnaného, spořádaného a harmonického roku 2016 díky svému pozitivnímu vlivu. Vliv vibrace NAAM jak se z roku 2015 stane 2016 je silnější, když je vibrována v rámci skupiny. Jakmile se scházíme s otevřeným srdcem k vibraci NAAM na úplném začátku nového roku, vytváříme silný ochranný šít v našem energetickém poli proti všem okolnostem, které by jej mohly narušovat.

 

Provází

Kateřina Kolihová, Pavlína Malíková

http://www.naamjoga.czArkána    |    Centrum Arkána