Renata Skálová Sahani - kurz "Škola pánevního dna očima západu a východu"

Renata Skálová Sahani - kurz "Škola pánevního dna očima západu a východu"

18
dub
2014
Renata Skálová Sahani - kurz "Škola pánevního dna očima západu a východu"

18. duben 2014 09:00 - 17:00

Centrum ArkánaCvičte pro své gynekologické zdraví metodou 3x3 - ve 3 rovinách, 3 úrovních těla. Od moderní fyzioterapie, přes psychosomatická cvičení pánve, po jógu a další tradiční ženská cvičení.

Skrze praktická cvičení pánevního dna se dostaneme do fyzické kondice a naladíme se na spojení se svou ženskou energií! Pružné pánevní dno a zdravé ženské orgány jsou zdrojem naší vitality a životní spokojenosti. Jde o to, cvičit opravdu správně! Víte, jaké jsou 3 vrstvy pánevního dna? Jak a proč je procvičovat? A jak výslovně necvičit? Že polovina žen potřebuje pánevní dno relaxovat, nikoli posilovat, aby správně fungovalo? Že není třeba trpět inkontinencí?

V kurzu se naučíte: základní informace o anatomii - zažijeme si metodu 3x3 na vlastním těle - posvítíme si na laické omyly okolo pánevního dna - ukážeme si jednoduchou a opravdu účinnou učební sestavu cviků zdravotních, psychosomatických i energetických - ochutnáme si pánevní dno jako dýchací sval. Kurz je vhodný pro ženy s gynekologickými potížemi i ženy zdravé, které chtějí cvičit preventivně či pro radost a prohloubit si kontakt s emočními tématy a energií svého pánevního dna - vhodné pro Vás i Vaši maminku, dceru nebo kamarádku....

TĚHOTNÉ ŽENY POUZE VE DRUHÉM TRIMESTRU.

 

Renata Skálová - SahaniArkána    |    Centrum Arkána