Prožitkový seminář "Hojnost v našich životech"

Prožitkový seminář "Hojnost v našich životech"

17
led
2016
Prožitkový seminář "Hojnost v našich životech"

17. leden 2016 10:00 - 16:00

Centrum ArkánaProžitkový seminář

Prožitkový seminář, který nastartuje proces přílivu hojnosti do našich životů, ať už formou přílivu peněz, lepších pracovních možností, zlepšení vztahů jak penězům, bohatství a majetku, tak k našim nejbližším a ostatním lidem.

 

Během semináře budeme provádět kontemplace, meditace a hluboké vhledy do našeho informačního pole, které nám odzrcadlí a odhalí překážky v dané oblasti a ukážeme si možnosti, jak je odstranit. Seminář se koná na konci období, kdy na Zemi dopadají silné impulsy z galaktického centra, a které umožní efekt procesů zesílit.

 

Seminářem provází Mgr.Jitka Bortlová, kouč, lektor seminářů osobního rozvoje, cestovatelka a průvodkyně na cestách po světě. Absolvovala studium klasické psychoterapie, je absolventkou Institutu rodinných a systemických konstelací J.Zeilhofera – Bhagata, má bohatou praxi v oblasti regresní terapie, koučování a dalších technik, několikrát pobývala na Oneness univerzitě v Indii a stala se trenérkou. Často cestuje a na svých cestách poznává nejen památky a přírodu, ale hlavně způsob života a myšlení lidí a seznamuje se se starými filozofiemi a civilizacemi v Indii, Číně, Nepálu a v Indočíně.

 

"Abychom zlepšili svůj život, nepotřebujeme žádného gurua, boha či prostředníka, ale jen sami sebe. A že jedinou podmínkou je mít ochotu se podívat poctivě do sebe a na sebe, jak v životě fungujeme a změnit to, co se nám nelíbí. Každý můžeme být sám sobě učitelem.“

 

S sebou:
Pohodlné oblečení a podložku na ležení.

 

http://www.palea-system.eu

 

Přihlášky a informace:  jitka.bortlova@gmail.com, centrumarkana@seznam.cz

 


Na seminář je třeba se dopředu přihlásit.Arkána    |    Centrum Arkána