Filipínské léčení - Estela Palaris Orbito

Filipínské léčení - Estela Palaris Orbito

26
led
2016
Filipínské léčení - Estela Palaris Orbito

26. leden 2016 17:00

Centrum ArkánaFilipínské léčení - Estela Palaris Orbito

Reverendka Estela Palaris Orbito pochází z rodiny filipínských léčitelů. Narodila se 29.1.1971 v Ramon, Isabela na Filipínách a je maminkou tří dětí. 

Dar léčení obdržela ve 14-ti letech a léčitelskou praxi zahájila v 17 letech – její praxe tedy trvá již přes 25 let. V České republice působí od roku 2012 a pravidelně navštěvuje duchovní centra a místa.

Rev. Estela Palaris Orbito na svých misích působí z požehnání Mons. Marcose Orbita a Mons. Alexe Orbita a má veškerá povolení potřebná k působení spirituálního léčitele v Evropě a ve světě.

Na Filipínách vykonává duchovní a léčitelské mise a také opakovaně asistovala při duchovních misích Mons. Alexe Orbita a Mons. Marcose Orbita. Na Filipínách působila ve spirituálních centrech „Pyramid of Asia“ a „Pyramid for Light“, která založil Alex Orbito.

Jak bude vše probíhat?

Během úvodního slova se Vám Estela představí a promluví o sobě a o průběhu léčby.

Poté Vám organizátor předá veškeré informace, které se týkají organizace léčení a působení Estely a případně zodpoví všechny Vaše dotazy.

Následně proběhne společná modlitba a žehnání – svěcení Vámi přinesené vody, předmětů a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci.

Estela také požehná každému z Vás. Žehnání dává člověku čistou životadárnou energii, řeší jeho problémy, které mohou být odstraněny a očišťuje jeho energetický systém.

Po požehnání následuje individuální léčení.

Jedno léčení trvá cca 10 – 15 min. dle potřeby.

Estela je nástrojem Boží vůle a léčí tzv. „nekrvavou“ i „krvavou“ metodou.

 

Záleží na situaci, Boží vůli a stavu pacienta. Duch Svatý je schopen člověka plně uzdravit za předpokladu, že je člověk otevřen léčivým silám a je ochoten se vědomě spojit s příčinou své nemoci.

Setkání s lidmi, společná modlitba a žehnání je zcela zdarma.

Doporučujeme si sebou vzít pramenitou vodu, předměty a fotografie na požehnání. V případě, že půjdete na léčení, tak si přineste župan nebo prostěradlo, přezůvky a na papírek si napište ve stručných bodech Vaše zdravotní problémy, které chcete léčit.

Vstupné na setkání a hromadné léčení: 100 Kč/osoba

Cena za individuální léčení: 1000 Kč/osoba (již zahrnuje vstup na setkání a hromadné léčení)Arkána    |    Centrum Arkána