Petra Nel Smolová - dvoudenní seminář "Šablony vztahů"

Petra Nel Smolová - dvoudenní seminář "Šablony vztahů"

26
dub
2014
Petra Nel Smolová - dvoudenní seminář "Šablony vztahů"

26. duben 2014 - 27. duben 2014, 00:00 - 06:00

Centrum ArkánaPetra Nel Smolová - dvoudenní seminář

Je stále více lidí, kteří se trápí vztahy, a to především těmi neukončenými, které pak nedovolují navázat nový kvalitní vztah. Stejně tak i v konstelacích se objevují neukončené vztahy, které brání navázat nový vztah. Pak se neustále navazují stejně "postižené" vztahy s jedním primárním problémem, stále dokola. Jak z toho ven? Jak správně ukončit vztah? Jak uvolnit emocionální spojení s tím druhým? Co mě to u partnera drží? Jaké nevědomé pocity mě přivedly k pocitu zamilovanosti?

 

Do vztahů vstupujeme především nevědomě. Partner nám splňuje nějakou šablonu a my se zamilujeme. Co to je ta šablona ve skutečnosti? Jsou to nenaplněné touhy, správná či bolestivá místa, která "někde" vznikla a my máme pocit, že partner tato prázdná místa naplní či zahojí. Ono se to však nestane a zůstává větší bolest a především ještě dochází ke zklamání. Je zajímavé, že tolik vztahů funguje jen proto, že jeden chce od druhého jen "něco" získat, ne z lásky. I když vztah nefunguje, partneři nemohou od sebe, protože nezískali to co chtěli a o to více vzrůstá frustrace a zloba na partnera. Partneři jsou provázáni a vytváří se zacyklení, které se dá přirovnat k ležaté osmičce - nekonečnu. Nikde to nemá začátek, ale ani konec. Cesta ven je uvědomění.

 

TENTO SEMINÁŘ JE URČEN TĚM, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PODÍVAT, JAK NAVAZUJÍ VZTAHY, JAKÉ NEVĚDOMÉ POCITY CHTĚJÍ NAPLNIT A PROČ SE OPAKUJÍ STEJNÉ PROBLÉMY VE VZTAZÍCH, PROČ NEMOHOU NAVÁZAT VZTAH..

 

JEDNODUCHOU METODOU SI ODKRYJEME HLUBŠÍ POHLED NA STÁVAJÍCÍ VZTAH, KDE LEŽÍ PROBLÉM, JAK "VYLÉČIT" VZTAH ČI MOŽNOST ZDRAVÉHO UKONČENÍ VZTAHU, ROZVÁZÁNÍ NEVIDITELNÉHO POUTA K BÝVALÉMU PARTNEROVI A ODHALENÍ DARU VZTAHU.

 Arkána    |    Centrum Arkána