Seminář o Kundalini józe "ŽIJ SKUTEČNÝ ŽIVOT!" ---- POZOR, AKCE JE ZRUŠENA

Seminář o Kundalini józe "ŽIJ SKUTEČNÝ ŽIVOT!" ---- POZOR, AKCE JE ZRUŠENA

08
lis
2016
Seminář o Kundalini józe "ŽIJ SKUTEČNÝ ŽIVOT!" ---- POZOR, AKCE JE ZRUŠENA

08. listopad 2016 17:30 - 20:30

Centrum ArkánaSeminář o Kundalini józe

POZOR, AKCE JE ZRUŠENA!!

 

 

 

Stejně jako všechny řeky vedou k oceánu, všechny jógy vedou k vystoupení kundalíni.

 

 

Co je kundalíni? Je to kreativní potenciál člověka / Yogi Bhajan.

 

Na semináři se seznámíte se základními principy Kundalíni jógy, která využívá různých pozic včetně rukou a prstů a pomocí dechu, hluboké relaxace a meditace, bezpečně probudíte svoje tělo a tím i svůj život.

 

Větší část semináře bude praktická, kde si zacvičíme krátké jógové sestavy,  zrelaxujeme se a vyzkoušíme meditaci, dechové techniky a rozezníme naše těla pomocí krásných manter. Velkou pozornost budeme věnovat naši mysli, aby se naučila odpočívat a zaměřili se více na svůj dech a naslouchali svému tělu a bytí tady a teď.

 

V teoretické části si budeme povídat, jak se naučit relaxovat a meditovat v každodenním životě, jak cvičit jógu správně, naučíme se několik alternativních pozic.

 

Po celou dobu kurzu během cvičení budeme dbát na správné držení těla, budeme pracovat s vědomým pohybem, a pánevním dnem. Tedy pokud máte nějaké zdravotní omezení, informujte paní lektorku před začátkem kurzu.

 

Seminář je určen pro všechny bez ohledu na věku, pohlaví, zkušenosti nebo fyzickou zdatnost, jednotlivá cvičení se dají vykonávat i v sedě na stoličce a pro všechny, kteří chtějí vnést do svého života více radosti, klidu, být kreativnější a žít v harmonii a lásce.

 

Co s sebou : pohodlné oblečení, vodu a chuť se sebou něco dělat :-)

 

Provází

 

Bc. Hana Partyková, CSB

http://www.moudre-telo.cz

 

Přihlášky na tel: 728 446 645Arkána    |    Centrum Arkána