Přednáška "Cesta vnitřní svobody"

Přednáška "Cesta vnitřní svobody"

16
kvě
2017
Přednáška "Cesta vnitřní svobody"

16. květen 2017 18:00

Centrum ArkánaPřednáška

Objevte vnitřní sílu, která dokáže tvořit realitu.
Jste tvůrcem svého života.
Nikdo jiný.

 

Přednáška na téma Cesta k vnitřní svobodě aneb jak se zbavit strašáku v podvědomí a žít kvalitní a šťastný život i v období smutku nebo bolestí. Jak si stavět realitu na pevných základech a jak kvantovat srdcem.

Určitě bude na přednášce čas na praktické ukázky kvantování podle Dr. Richarda Bartletta a ukážeme si takovou ochutnávku, jak se dělá technika dvou bodů. A naučíte se samozřejmě kvantovou vlnu, která tvoří.

 

 

Cesta vnitřní svobody je způsob, jak žít svůj život a jak pracovat na sobě, který jsem poskládala ze svých životních zkušeností a mé letité terapeutické praxe s klienty.

 

Je to úhel pohledu na svět, který nás obklopuje.

Vždycky totiž máte na výběr - můžete žít jako oběť svých vlastních rozhodnutí nebo se stát aktivním tvůrcem svého života.

Každá cesta, i ta, která vede k vnitřní svobodě, se skládá z více kroků, díky kterým se člověk přiblíží vytouženému cíli. V tomto případě je cíl právě ta kvalitní a šťastná cesta životem i v období například smutku a bolesti. V období důležitých životních rozhodnutí.

Tyto poznatky předávám na svých transformačních kurzech, kde vás navedu na cestu k vnitřní svobodě pomocí jednoduchých kvantových technik, ty jsou velmi praktické. Naučí se je každý a rychle je začlení do svého života. Práce v kvantovém poli je velmi příjemná a výsledky jsou často okamžité.

 

Nemám ráda klišé, ale v tomto případě je těžké se jim vyhnout. Cesta vnitřní svobody také znamená kráčet životem a být sám sebou, znát svojí hodnotu, být klidný v situacích, které z počátku nejsou příjemné. Znamená to také umět si zpracovat své základní vztahy se svými rodiči, partnery nebo dětmi. Je to i o tom, rozpoznat co je v danou chvíli aktuální, nenechat se ovlivnit vašimi přesvědčeními a využít váš vnitřní potenciál na maximum.

 

Každý limit je totiž pouze v naší hlavě. Může se to zdát jako sci-fi, ale během dvou dnů na kurzu zjistíte, že dokážete vy sami (ať v oblasti vztahů, práce, úspěchu, svého zdraví) tvořit svůj život. Nastavit si jej tak, aby to začala být zábava. Mí klienti jsou mojí nejlepší referencí, že nemluvím do větru, ale že tento způsob funguje a je účinný, rychlý a pragmatický. 

 

 

Lektorka:  Andrea Máčalíková

http://www.cestavnitrnisvobody.cz

 

 

www.cestavnitrnisvobody.cz 2Arkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál