Přednáška "Celostní terapie - biorezonance a plazmaterapie"

Přednáška "Celostní terapie - biorezonance a plazmaterapie"

11
bře
2014
Přednáška "Celostní terapie - biorezonance a plazmaterapie"

11. březen 2014 18:00

Centrum ArkánaPOZOR, PŘEDNÁŠKA JE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENA. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O BIOREZONANČNÍ METODU NÁM DEJTE VĚDĚT.

 

 

Cítíte se unavení, zesláblí a bez nálady? Máte pocit, že nic nepomáhá? Pomocí biorezonanční metody  je možné najít ve vašem těle opravdovou příčinu vašich potíží a lze ji také postupně vyléčit.

 

Biorezonance a plazmaterapie jsou účinné zejména v případech: prevence a léčba poruch imunity, plísňových a parazitárních onemocnění astmatu, alergií, akné, nemoci plic, ledvin, jater a žlučníku, chronických gynekologických a urologických onemocněních, zejména kandidóz, chlamydióz, trichomonáz a urátových infekční, detoxikace krve a celého organismu, prevence onkologických onemocnění, diabetes II. typu, chronické rýmy, bolestí v krku, angín, chronických zánětů močového měchýře, prostaty a jiných. Dále je to celková regenerace a omlazení organismu, zmírnění následků vyčerpání a stresu.

 

Přednášející, Dagmar Elisabeth Selecká  z Brna, sama léčení birezonanční metodou absolvovala v roce 2005 a nadchnulo ji tak, že nyní již sedmým rokem provozuje tuto metodu pomocí přístrojové sestavy Aurum.

Více na tomto odkaze autorčiných stránek: http://www.biorezonance-brno.cz/o-nas/

 

Paní Elisabeth se s vámi podělí o své letité zkušenosti a poznatky z tohoto odvětví celostní medicíny, které je stále více aktuální díky tomu, že je založeno na přirozených biofyzikálních postupech, které tělo nezatěžují, ale naopak, prospívají mu.
Stručně vysvětlí, proč je postup léčby u každého individuální a z jakých důvodů právě tato metoda často pomáhá v případech, kde klasická medicína nedovede nabídnout nemocnému již žádnou jinou alternativu. Týká se to jak opakovaných nemocí a zánětů, tak chronické únavy, vyčerpání a stavů, kdy jste podle vyšetření  v normě, ale necítíte se být zdrávi, jste zesláblí a unavení.

 

Objasní také to, proč biorezonanční terapie pomáhá právě v těchto případech a odpoví na Vaše případné dotazy. Můžete je také napsat na lístečky, které budou k dispozici a na které bude odpovídat paní Elisabeth Selecká na závěr v části diskuze.

 

V den přednášky, 11.3.2014  nabízíme poprvé možnost  komplexního vstupního vyšetření a první léčení biorezonanční metodou pro dvě osoby v prostorech Arkány a to pro první  v čase od 11:00 do 13:00 hod a pro druhou  od 14:00 do 16:00 hod.

Bližší informace o biorezonančním vyšetření naleznete na tomto odkaze pod nadpisem Jak vše probíhá. http://www.biorezonance-brno.cz/co-nabizim/biorezonancni-vysetreni-a-leceni/

 

 

Na vyšetření je nutné předem se objednat, a to na naší adrese centrumarkana@seznam.cz,  nebo u přednášející paní Elisabeth Selecké na adrese: ataui@email.cz.

Uveďte prosím Vaše celé jméno a telefonní číslo, na kterém jste k zastižení.

 

Pokud budete potřebovat bližší informace ohledně vyšetření , můžete se informovat přímo u pí. Selecké na tel. čísle 777 018 877.  Uzávěrka objednávek je 10.3. 2014, ve 14:00 hod.

Celé vyšetření včetně terapie a návrhu dalšího postupu trvá dvě hodiny a stojí 2200 Kč.

 

Prosím dodržujte čas Vám vymezený s ohledem na ty, kteří přijdou po Vás. Děkujeme :-)

Pokud se uskuteční biorezonanční vyšetření pro zájemce ze Zlína v den přednášky, může být živě předveden i biorezonanční přístroj Aurum.

 

 

 

 

Dagmar Elisabeth Selecká

 

ATAUÍ Celostní terapie

www.ataui.eu

ataui@email.cz

tel: 777 018 877

 Arkána    |    Centrum Arkána