Lucie Ioanah Poláková - Mentální léčení a psychometrie

Lucie Ioanah Poláková - Mentální léčení a psychometrie

06
dub
2014
Lucie Ioanah Poláková - Mentální léčení a psychometrie

06. duben 2014 10:00 - 17:00

Centrum ArkánaLucie Ioanah Poláková - Mentální léčení a psychometrie

Přednáška Lucie u Igora Chauna

 

Mentální léčení (mentalhealing) je velmi jemnou, krásnou a přitom hlubokou metodou, jak navázat kontakt s naším podvědomím a pochopit to, co způsobuje naše životní problémy a nemoci. Přijetím se zároveň otevírá brána k uvědomění si příčiny našich problémů, jež nás může dovést i do našeho dětství či do minulých životů.

Tímto se mentální léčení stává obdobou regrese, co se týče síly účinku. K tomu, abyste mohli provádět mentalhealing, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti ani pomůcky, stačí Vám přijetí přítomného okamžiku a odvaha ponořit se do vlastního nitra. Pomocí účinného postupu se tuto metodu naučíte používat jak u sebe, tak u svých bližních, porozumíte energiím, které ovládají Váš život, naučíte se žít v souladu se svou duší i celým Vesmírem a naslouchat svému Vyššímu Já. 

Psychometrie značí praktické využití naší intuice skrze napojení se na energie, které jsou všude kolem nás. V běžném životě nám psychometrie umožní nacítit se na energie člověka, s nímž jednáme, a to buď na dálku anebo skrze jeho předmět či fotku. Informace, které k nám tímto způsobem přijdou, jsou buď  ve formě obrazů, pocitů, slov, myšlenek, anebo vzkazů či dokonce obrazů z minulých životů. Vždy se jedná o energie, které si tento člověk nese ve svém nitru, ať si to uvědomuje nebo ne. 

Seminář je praktický a budete pracovat ve dvojicích. Přineste si prosím psací potřeby a blok. Nic dalšího nebudete potřebovat. Pracovat budete mentálně a používat jen svoji duši :-)

 

Lucie loanah Poláková, arte- a etikoterapeutka (etikoterapie, astropsychologie, regresní terapie, mental healing)Arkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál