Registrace události Seminář Andreje Ivaška "Duchovní vědění Slovanů"

Seminář Andreje Ivaška "Duchovní vědění Slovanů"

Seminář Andreje Ivaška "Duchovní vědění Slovanů"

07. listopad 2017 17:30 - 21:00

Centrum Arkána

Seminář Andreje Ivaška

Zveme vás na seminář známého badatele slovanské kultury a tradice  Andreje Ivaška.

 

Andrej Ivaško (Vedagor) ystudoval asgardskou školu otce Aleksandra. Má vysokoškolské vzdělání v oboru historie a žurnalistiky. Učil dějiny ve slovanské občině na Krymu. Je znalcem staroslovanského písma – Bukvice. Věnuje se magické tradici Slovanů a učí se u známého mága védické tradice RAOKRIOMa. Andrej Ivaško se dále zabývá chromokinezí, to je mystickým propojením s živlem času. Jak Andrej Ivaško sám říká: „Čas je živel.“

 

Vyzná se v různých slovanských směrech, ale k žádnému se nehlásí, spolupracuje se všemi, kdo nabízejí něco užitečného pro lidi a svět kolem nás.

 

Žil a pracoval na Krymu, v současné době žije v Moskvě, kde je jedna z osmi poboček jeho školy, Úsvit Svaroga. Hodně si váží těch, kdo opravdu žijí podle Svědomí a Rodových tradicí,  a kdo nejsou  lhostejní k osudu Slovanského Rodu. Opravdová lidskost je pro něho nejcennější. V letech 2011-2014 pracoval jako lektor ve škole Valerije Sinelnikova „Az Buky Védy“. Spolu s V. Sinelnikovem vydali knihu Strážce Starých znalosti. Tajemství soupisu Darrunga (2014), spolu řídí projekt pro dorostence „Strážce Starých znalosti“.  V roce 2014 za podpory Andreje Ivaška byl vytvořen projekt „Pohádkové OBRAZovanie - (vzdělávání pomocí obrazu). V roce 2016 Andrej vydal dvě knihy v rámci série Vědecké vzdělání: „Bezpečnost slovanského světa“ a „Algoritmus práce s informacemi anebo učím se učit se bez učitelů“. Připravuji se další knihy této série.

 

Andrej Ivaško je zakladatelem a lektorem školy védických znalosti „Úsvit Svaroga“ (od roku 2012), která má několik poboček v různých městech Ruska.

 

Pořádá osobní konzultace, semináře, setkává se se zástupci různých škol, skupin a směrů ve slovanském světě a je otevřen ke spolupráci.

 

Obsahem semináře je staroslovanské písmo Bukvice a jeho význam pro dnešek.

 

Seminář je tlumočen z ruského jazyka.

 

 

Přihlášky na těchto kontaktech:

miriam190@seznam.cz, tel: 608 743 763

holikova@gmail.com, tel: 608 779 475

 

 

 

Cena semináře:

do konce září 2017 800 Kč

od října 2017 1100 Kč

 Cena: viz výše CZK
Arkána    |    Centrum Arkána


Přihlášení

Jméno

Email

Telefon

Počet vstupenek

Poznámky

Souhlasím


Platební podmínky, podmínky účasti a souhlas se zpracováním osobních údajů (účastnická dohoda)

...

Souhlas se zpracováním osobních údajů: Na základě zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů prohlašuji, že odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním mnou vyplněných osobních údajů a jejich zařazením do databáze Centrum Arkána.O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál