Úplňkový OM Chanting

Úplňkový OM Chanting

02
led
2018
Úplňkový OM Chanting

02. leden 2018 19:30

Centrum ArkánaÚplňkový OM Chanting
Bude věnovaný celosvětově záměru: odpuštění sobě a druhým.     
 
 
Úplněk zesiluje pozitivní vibrace zvuku ÓM. Aby bylo plně využito tohoto zesilujícího efektu úplňku, pořádají se OM Chantingové kruhy s jedním společným záměrem současně po celém světě.
 
Na světě je nyní více než 1500 OM Chantingových kruhů v 60 státech. Tímto způsobem, propojením místních společenství a vysíláním pozitivních vibrací ke všem lidem, pomáhá tato celosvětová aktivita transformovat naši planetu. Zároveň se také zesilují harmonizující účinky na účastníky a na okolní prostředí.
 
 

"Protože úplněk má vliv na element vody, má také vliv na naše tělo a mysl. Při OM Chantingu se kosmický zvuk ÓM, otiskne do všech buněk vašeho těla a ty pak tímto kosmickým zvukem vibrují. Automaticky se tak místo na zbláznění cítíte skvěle! Jste klidní a v meditativní náladě."

 

Paramahamsa Vishwananda

 Arkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál