Seminář "Jak pracovat se svojí intuicí"

Seminář "Jak pracovat se svojí intuicí"

10
bře
2018
Seminář "Jak pracovat se svojí intuicí"

10. březen 2018 10:00 - 17:00

Centrum ArkánaSeminář

Na kurzu se dozvíme, co je intuice, jak s ní pracovat, jak se naladit sám na sebe, na své průvodce a naučíme se vnímat i věci, které jsou pro zemský život téměř nehmatatelné.

 

 

Každý si vyzkouší naciťování a čtení z druhého člověka, stejně tak si řekneme, jak si můžeme sami pomoci například od bolesti. Budeme mluvit o telepatii a jak s ní pracovat. 

 

 

Tento kurz je hodně o praxi, takže se budeme  nalaďovat na říši rostlin (pomocí australských esencí) a pracovat s ní, uděláme si meditaci na otevření 3. oka, vysvětlíme si co je aura a ukážeme si v praxi, jak ji můžeme vidět, budeme se snažit vnímat energii různých předmětů, ale i lidí, popřípadě zvířat.

 

Ukážeme si, jak se můžeme naladit na člověka i na dálku, jak funguje telepatie, napojíme se na svého průvodce a mnoho dalšího.

 

 

 

 

Provází

 

Bc. Kristýna Kaufmannová

http://www.kaufmannova.cz

 

Jmenuji se Kristýna Kaufmannová a jsem tu proto, abych vám pomohla na tomto světě si uvědomit jeho krásu a především lásku sami k sobě.

Od mala jsem byla velmi citlivá až jednoho dne se mi to stalo osudným a život mne zavedl na dráhu pomoci, léčení, komunikace a mnoho dalšího. Moje duchovní práce s lidmi mne neuvěřitelně naplňuje a jsem nesmírně šťastná, že mohu svoje vědomosti a zkušenosti předávat dál ku prospěchu dalším lidem, kteří to potřebují, nebo jsou dáni na cestu poznání. Neustále se zdokonaluji a jdu vpřed proto, abych svým klientům, či žákům předala vše, co je v mých silách a co vím. Budu se na Vás moc těšit. 

 

 

Více informací ke kurzu najdete na webu Kristýny.

 

 

 

 

 

 

Přihlášky na tel: 777 013 096, 777 192 334 a emailu centrumarkana@seznam.cz

 

 

 Arkána    |    Centrum Arkána