Přednáška Libora Váni "98 dní ve tmě - Cesta do hlubin lidského bytí a zase zpět"

Přednáška Libora Váni "98 dní ve tmě - Cesta do hlubin lidského bytí a zase zpět"

22
kvě
2018
Přednáška Libora Váni "98 dní ve tmě - Cesta do hlubin lidského bytí a zase zpět"

22. květen 2018 18:00 - 20:00

Centrum ArkánaPřednáška Libora Váni

Budeme si povídat nejen o terapii tmou, která je v ČR velmi populární, ale také probereme témata okolo smyslu vnitřní práce a sebepoznání. Nebude to žádná nudná teorie, populární návody, ani poučky z knih. Těšit se můžete především na osobní zkušenosti a vhledy z praxe.Společně se vydáme na cestu do hlubin lidského Bytí. Cestou nahlédneme do vnitřních světů, ukrytých pod povrchem lidské osobnosti, světů, které formují naše každodenní životy, myšlenky a rozhodnutí. Na setkání bude prostor k diskuzi, připravte si otázky. Příklad témat, kterých se můžeme dotknout:


❋ Terapie tmou 
- Co mi tma může dát? Je pro mě vhodná? 
- Jak se na ni připravit?
- Co je důležité a co ne?
- Má délka pobytu vliv na výsledek?


❋ Existuje rozdíl mezi osobním rozvojem, sebepoznáním a poznáním skutečnosti? 
❋ Proč se většina lidí, kteří na sobě třeba i roky pracují, točí stále v kruhu? 
❋ Psychospirituální krize
❋ a další..

 

Na akci se prosím přihlašte prostřednictvím tohoto webového formuláře, emailem, anebo telefonicky či sms na 777 013 096, 777 192 334.

 

Příspěvek na pronájem prostoru a organizaci 200 Kč.

 

 

Provází

Libor Váňa

 

Libor si ve svém životě prošel hlubokou vnitřní proměnou. Úspěšné podnikání, peníze, workoholismus – stejně jako svobodný život v přírodě mimo systém a škatulky. Má bohaté zkušenosti s rozšířenými stavy vědomí a nekonvenční náhled na smrt, život a Bytí.
 
Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil celkově zatím 98 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40-denním půstem. Má za sebou také přechody žhavého uhlí, výcviky komunikace a mezilidských vztahů, intuitivní hry, kurz regresní terapie, tantrická zasvěcení. Je vášnivý praktik hlubinné terapie sebepoznání, transakční analýzy životních scénářů a mystikem. Libor pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech a znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou.

 Arkána    |    Centrum Arkána