Představení Léčivého divadla "Andělé v mém srdci" - Hostýn

Představení Léčivého divadla "Andělé v mém srdci" - Hostýn

13
pro
2018
Představení Léčivého divadla "Andělé v mém srdci" - Hostýn

13. prosinec 2018 18:30 - 21:00

Kino Klub SušilPředstavení Léčivého divadla
"Milí přátelé, 13. prosince 2018 bude konat v mystickém místě, Bystřici pod Hostýnem, vánoční představení Andělů v mém srdci.
 
Bystřici pod Hostýnem chovám ve svém srdci jako jedno z nejsilnějších míst, ve kterém andělé čekají na své oslovení. Věřím,že i díky tomuto představení se adventní čas stane kouzelným  pro vás i vaše rodiny. Spolu se mnou vystoupí Patrik Kee Kedzierski, který svým hlasem připomíná chór andělů a vzájemně vás ve druhé části provedeme meditačním vánočním naladěním.
 
Hostem večera bude  Sylvie Králová,který má velký dar vhledu do aromapatie a vůněmi naplní i divadelní prostor. Vůně a vánoce patří neodmyslitelně k sobě a tak věřím, že z představení Andělů v mém srdci se vrátíte do svých domovů jako znovuzrození ♡.
 
S láskou, Gabriela Filippi"
 
 
 
 
 
ANDĚLÉ V MÉM SRDCI
 

Skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině je neviditelný. Přesto máme každý své andělské pomocníky a ochránce, kteří čekají na naše zavolání, na naši prosbu o radu či pomoc. Stačí je jen požádat.

Příběh, který prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. Anděly se to při představení jen hemží - i když jsou většině lidem zatím neviditelní …


Skutečný příběh podle bestselleru Lorny Byrne.

 

Délka představení cca. 60 minut
15 minut přestávka

 

 

2.část večera:
Povídání s Gabrielou a jejími hosty - Patrikem Kee a Sylvií Královou


Délka 2. části představení cca. 1h

 

 

Patrik Kee - zvukový mág, který pomocí svého hlasu a looperu vytváří nádherné skladby.

www.patrikkee.cz

 


Sylvie Králová - terapeutka s dvacetiletou praxí ve světě AROMATERAPIE, kde velmi jemné a současně velmi silné a účinné esence uzdravují a mění životy...návrat k jedno-duchému a přirozenému životu skutečně voní úlevou a osvobozením.


www.kralovskaoaza.cz

 
 
 
Vstupenky zde:
 
 
Královská Oáza, Obchodní 1572  Bystřice pod Hostýnem, tel.: 603 439 861
Městské informační centrum - Pod Platany 2, 768 61 Bystřice pod Hostýnem; tel.: 573 501 901