Seminář pro veřejnost: životní konstelace - RODIČE A DĚTI

Seminář pro veřejnost: životní konstelace - RODIČE A DĚTI

04
bře
2014
Seminář pro veřejnost: životní konstelace - RODIČE A DĚTI

04. březen 2014 18:00 - 20:00

Centrum ArkánaŽivotní konstelace odhalují základní síly a zákonitosti, které mají bezprostřední vliv na chování a pocity rodičů a dětí. Dozvíte se, co určuje kvalitu mezilidských vztahů v rodině. Poznáte, co je potřeba udělat pro to, aby všichni členové rodiny mohli být šťastní, spokojení a zdraví.

Co je hlavním úkolem rodičů? Jak docilit toho, aby jejich děti byly spokojené a zdravé na všech úrovních? Abychom toho mohli dosáhnout, je nezbytné vědět, jaké zákonitosti a základní vlivy působí na rodiče a děti, a co určuje jejich základní nároky a potřeby. Hlubší pochopení těchto sil přináší uvolnění, rovnováhu a možnost dosažení trvalého pocitu zakotvení a uspokojení. Přispívá k vytváření pozitivního klimatu v rodině a přináší zdraví všech rodinných příslušníků.

 

Základní témata semináře: RODINNÉ A RODOVÉ NORMY - POSTAVENÍ RODIČŮ A DĚTÍ - PŮVODNÍ A NOVÁ RODINA - DĚTSKÁ LÁSKA.

 

Cíle semináře: 1. Seznámení s metodou systemických konstelací. Předání informací o systémových souvislostech a zákonitostech ve vztazích mezi rodiči a dětmi. 2. Práce s typickými modelovými situacemi v rodině, a to v obecné rovině problemu. Osobní zážitek a vhled do řešení nejčastějších problemů. 3. Změna "nezdravých" postojů a přesvědčení. Práce s tématy účastníků.

 

Přihláška na akci zde.

 

Mgr. Čeněk Rosecký

 

Cena 200 KčPronájem    |    Centrum Arkána