Přednáška Táni Havlíčkové - známé módní návrhářky o módě a hubnutí s OCTO CODES a OCTO GRAM

Přednáška Táni Havlíčkové - známé módní návrhářky o módě a hubnutí s OCTO CODES a OCTO GRAM

08
bře
2019
Přednáška Táni Havlíčkové - známé módní návrhářky o módě a hubnutí s OCTO CODES a OCTO GRAM

08. březen 2019 18:00

Centrum ArkánaPřednáška Táni Havlíčkové - známé módní návrhářky o módě a hubnutí s OCTO CODES a OCTO GRAM

Naučte se rozumět neverbálním signálům vašeho oblečení pomocí osmi stylových profilů a budete kupovat už jen to, co vám sluší a v čem se cítíte skvěle. Přes oblečení pochopíte své blízké, zharmonizujete své vztahy a díky vědomému oblékání se vám otevře hlubší smysl vašeho života.

Metodu osmi stylových klíčů objevila poprvé v roce 1994, kdy si všimla, že existují určité principy a zákonitosti, vycházející z psychologie lidských typů, které navazují na oblékání.

Táňa pochopila, že oblečení je velmi silná neverbální komunikace, kterou používáme mnozí naprosto nevědomě a vysíláme chaotické signály. Pro nám radí, jak komunikovat pomocí oděvu tak, abychom byli sami sebou, abychom se cítily skvěle a aby nám oblečení opravdu slušelo.

 

Pokud pochopíme význam a specifiku všech osmi rozdílných stylových typů, pak se nám v životě nesmírně rozjasní. Není totiž tím nejdůležitějším hlediskem nalezení vlastního typu. To nejdůležitější, co nám metoda OCTO CODES - latinsky "osm kódů" - přinese okamžitě po jejím pochopení a poznání je, že zjistíte, že každý z nás je jiný a že je to tak v naprostém pořádku.

 

Táňa nám také poví o své nové stravovací metodě OCTO-GRAM podle osmi typů OCTO-CODES. Ukáže nám, jak se lze vrátit ke stravování, které nás naprosto zasytí, je zdravé pro naše tělo i mysl a vůbec není náročné tenhle způsob stravování udržet nastálo, a to i v celé rodině. Nebudete se již nikdy chtít vrátit ke starému způsobu stravování. Nehrozí vám obávané jo-jo efekty, protože budete naprosto sytí a spokojení.

 

OCTO - GRAM je naprosto unikátní projekt hubnutí, který je holistický a přelomový tím, že propojuje všechny úrovně těla, mysli a srdce. Ozdravení a detox probíhá celostně, a proto je transformace tak efektivní, účinná a trvalá, protože vede k přenastavení našeho myšlení, našich návyků. Změní a vytříbí se Vám chuťové buňky a tělo si pak samo začne žádat zdravé potraviny, a to přesně ty, které potřebuje. Naučíte se znovu naslouchat svému tělu i svému srdci. Vezmete zodpovědnost za své zdraví a za svůj život do svých rukou. Za 3 měsíce se Vám krásně přepíšou staré a nastaví nové synapse. Je to tedy vskutku odrazový můstek k novému zdravějšímu a naplněnějšímu životu v jedinečném odstínu Vašeho vlastního osobního stylu, který svou podstatou spadá k jednomu z osmi typů úžasné metody OCTO CODES.

 

 

 

 

http://www.tanahavlickova.cz

 

 

Přihlášky a informace:

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji. Částku 290 Kč prosím zašlete na č. ú. 2100297824/2010.

Do zprávy pro příjemce uveďte "jméno+příjmení+váš email". Po obdržení částky Vám emailem zašleme vstupenky, které pak vemte s sebou na přednášku.

 Arkána    |    Centrum Arkána