POZOR, AKCE 1+1 VSTUPENKA ZDARMA!!!! Beseda s Arnoštem Vašíčkem, autorem televizních seriálů a řady knih o tajemnu

POZOR, AKCE 1+1 VSTUPENKA ZDARMA!!!! Beseda s Arnoštem Vašíčkem, autorem televizních seriálů a řady knih o tajemnu

31
říj
2019
POZOR, AKCE 1+1 VSTUPENKA ZDARMA!!!! Beseda s Arnoštem Vašíčkem, autorem televizních seriálů a řady knih o tajemnu

31. říjen 2019 18:30

Městské divadlo Zlín, Studio ZPOZOR, AKCE 1+1 VSTUPENKA ZDARMA!!!!  Beseda s Arnoštem Vašíčkem, autorem televizních seriálů a řady knih o tajemnu
VYUŽIJTE SPECIÁLNÍ NABÍDKU 1+1 VSTUPENKA
 
ZDARMA - VSTUPNÉ PRO DVĚ OSOBY ZA CENU
 
JEDNÉ VSTUPENKY - přímo na pokladně divadla

 

 

 

Budeme si povídat o tajemných nálezech, paranormálních úkazech, utajených skutečnostech, překvapivých souvislostech a přísně tajných konspiracích v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

 

 

Arnošt Vašíček tentokrát pátrá po největších záhadách u nás a pokouší se je rozluštit s pomoci odborníků i srovnáváním s podobně tajemnými případy ze zahraničí. A jak je u tohoto autora obvyklé, i tentokrát nabízí divákům řadu překvapivých souvislostí a odvážných hypotéz. 

 

Nachází se na našem území trosky plavidla mimozemšťanů? Jsme jen krůček od objevení rakví s bytostmi odjinud? Sahá minulost českého národa až k samým kořenům lidstva vyhnaného drtící živelnou katastrofou z původních sídel? Byl hrad lidožravých obrů pouhým výmyslem, nebo archeologické objevy podporují tuto hrůznou kapitolu našich dějin? Podaří se odhalit tajemství kamene smrti? Jsme obklopeni duchy a přízraky?

Jaká tajemná síla vypálila podivné otisky rukou? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Jsou upíři a vlkodlaci pouze výplodem lidské fantazie, nebo docházelo ke skutečným přeměnám v krvežíznivá monstra? Dokážeme rozluštit staré tajemné nápisy? Lze vysvětlit přemíru nadpřirozených úkazů na hradech a zámcích?

 

 

Arnošt Vašíček je český záhadolog, spisovatel a scénárista. Vystudoval Fakultu žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze, obor Filmová a televizní žurnalistika. Pracoval v magazínu Blesk. Jeho hlavním zájmem jsou záhady, avšak zabýval se i námořním jachtingem a zúčastnil se tří námořních expedicí.

Arnošt se zaměřuje na nevyluštěné záhady, a to především na podivné archeologické nálezy, tajemné rituály a spoustu dalších nevysvětelných jevů po celé zeměkouli. Kvůli tomu také navštívil přes 80 zemí na pěti kontinentech, a to se ještě nepočítají četné ostrůvky Tichomoří a v Indickém oceánu.

Tento nejvýznamější záhadolog současnosti poprvé vstoupil do filmového světa v roce 1994, když pro kanál Nova napsal scénář k 13dílnému seriálu SETKÁNÍ S TAJEMNEM. O dva roky později začal natáčet svůj vlastní seriál s názvem PLANETA ZÁHAD pro ČT, přičemž si vzal na starosti jak scénář, tak kameru a režii. Seriál skončil v roce 1999 s 52 epizodami.

Po třetím seriálu STRÁŽCE DUŠÍ z roku 2005 a 2008, u kterého Arnošt psal scénář, se podepsal také coby scénárista u pohádky ZAJATCI ĎÁBLOVA CHŘTÁNU z roku 2006 a též jako scénárista u 3dílného thrilleru ĎÁBLOVA LEST z roku 2008. Mezi jeho nejzajímavější dokumentární snímky dosud patří NA LOVU PŘÍŠER (2001) nebo o dva roky mladší MIMOZEMŠŤANÉ.

 

 

Knihy:

  • Strážce duší
  • Ďáblova lest
  • Sedm záhad strážce duší: jak to bylo doopravdy
  • V zajetí mágů

 

Filmy:

  • Krev démona

 

TV seriály:

  • Ztracená brána (2012)
  • Ďáblova lest (2009)
  • Strážce duší (2005)

 

 

VSTUPENKY NA BESEDU JE MOŽNÉ  ZAKOUPIT  V PŘEDPRODEJI  PŘÍMO NA POKLADNĚ DIVADLA, TEL: 737 227 856, 577 636 207.

Vemte prosím na vědomí, že od září 2019 jsou sedadla ve Studiu Z číslována.

  •