Kurz Access Bars v Arkáně

Kurz Access Bars v Arkáně

25
kvě
2019
Kurz Access Bars v Arkáně

25. květen 2019 10:00 - 18:00

Centrum ArkánaKurz Access Bars v Arkáně

Seznamte se s metodou ACCESS BARS®

 

Jak dlouho jste žili svůj život spokojeni, s tím co máte? Vypadá tak, jak byste si představovali? A co když můžete mít vše, na co si vzpomenete a ještě mnohem více? Těžko uvěřit, že? A co když změny jsou možné? Otázka jen v tom co si vyberete, jakou realitu si vybíráme?

 

Naše minulost a životní zkušenosti nám tvoří naší budoucnost. V průběhu života si sbíráme, skladujeme nepopsatelné množství informací, mínění, vzorů, které ve většině případů ani nejsou naše. Ten "náklad" ale ovlivňuje hodně náš život a uzavírá tak přístup k těm nekonečným možnostem, vytváří hranice a zákazy.

 

Metodiku můžeme srovnat s čištěním počítače, v našem případě naší hlavy. V průběhu terapie se odehrává odstranění nepotřebných, starých programu, které blokují náš vývoj, destruktivních přesvědčeni, která nás řídí.

 

Tento neskutečný, naplňující, uvolňující proces zničí ohraničení v různých sférách života, které jste ochotni změnit. A také dává možnost otevřít všechny možnosti, zdroje a vytvořit takový život, o kterém sníte. Protože uvolňuje potenciál a vaší energii, a dovoluje vám nadšení i znalosti o tom jak uskutečnit zamyslet lehce a nenuceně.

 

Seminář ACCESS BARS představuje hlavní nástroj ACCESS CONSCIOUSNESS. Je to jednodenní kurz tělesné praktiky "barů", založený na práci s 32 body na hlavě, které odpovídají energetickým kanálům, které jsou zodpovědné za kontrolu, peníze, tvořivost, tělo, sexualitu, a mnoho jiných aspektů ve vašem životě.
Seminář probíhá v podobě kurzu, ukázek školícího videa od zakladatelů školy Gary Douglas a praxe, kde se používají nástroje ACCESS CONSCIOUSNESS.

 

Na konci každý účastník obdrží školící materiály tělesných technik a verbálních nástrojů.
- 2 praktické procesy, jednou dáte a jednou přijmete plný proces "barů"
- oficiální certifikát praktika ACCESS CONSCIOUSNESS


Získané znalosti a dovednosti vám umožní dělat terapii ne jen blízkým a kamarádům, ale i jako placenou službu všem, kdo má zájem. Jak říká zakladatel Gary Douglas, při nejmenším se budete cítit jak po krásné, uvolňující masáží. V lepším případě se váš život změní, a budete ho prožívat s lehkosti a radostí!

 

Access Bars® je pouze jedním z nástrojů Access Consciousness® - Přístup k vědomí. V rámci kurzu se seznámíte i s dalšími nástroji, které jsou stejně jako Access Bars® velmi snadné a účinné.

 

Vše potřebné se dozvíte na kurzu, na který jste srdečně zváni.

 

Cena kurzu je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými Praktiky metody ACCESS BARS® společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS®.

 

Obdržíte ACCESS registraci a následně využíváte její podpory.

 

Ceny roku 2019:

První absolvování kurzu je za cenu 6.250,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu za cenu 3.125,- Kč.

Děti do 15-ti let zdarma, studenti do 18-ti let poloviční kurzovné.

 

Tuto metodu se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako terapeut. Nádherně ji využijete v kruhu rodiny, přátel a kdo ví, co ještě je možné?

 

Mantra Access Bars je: "Vše v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a oslavou". Máte se na co těšit nejen vy, ale i každý, kdo se pohodlně uloží do lehátka a přijme Bars od vás.

 

Přijďte a vyzkoušejte sami na sobě, jak příjemné terapie Bars jsou, i jak se po nich budete cítit. BARs terapie nabízím v Olomouci na Horním Náměstí 5. Neváhejte, uvidíte, že se vám to bude líbit. Objednávejte na tel. 774 000 822 .

 

Těšíme se na vás.

Lena Janssens a Marketa Bušinová


Registrace na tel.č.: 774 000 822 a 775 633 699