Beseda s MUDr. Janem Hnízdilem "Příběhy obyčejného uzdravení" --- VYPRODÁNO

Beseda s MUDr. Janem Hnízdilem "Příběhy obyčejného uzdravení" --- VYPRODÁNO

19
čen
2019
Beseda s MUDr. Janem Hnízdilem "Příběhy obyčejného uzdravení" --- VYPRODÁNO

19. červen 2019 18:30

UTB Zlín, budova Vzdělávací komplex U18, aula 106,Beseda s MUDr. Janem Hnízdilem

VSTUPENKY JSOU VYPRODÁNY, PROSÍM NEZASÍLEJTE JIŽ PLATBY

 

 

 

 

MUDr. Jan Hnízdil je vyhledávaný český celostní a rehabilitační lékař, průkopník české komplexní a psychosomatické medicíny, autor a spoluautor řady celostně zaměřených bestselerů.

 

Dvacet let strávil jako internista a rehabilitační doktor v bílém plášti a předepisoval pilulky. Pak zjistil, že přes veškerou snahu klasické medicíny se u některých pacientů léčebný efekt ne a ne dostavit.

Nemocnici opustil a vydal se cestou komplexní psychosomatické medicíny, která neléčí symptomy, ale hledá příčinu onemocnění v životě nemocného a snaží se s ní aktivně pracovat. Jana Hnízdila vyhledávají především pacienti, kteří už nevědí, kudy kam. Mají za sebou kolečko nejrůznějších vyšetření, trápí je chronické problémy, léky berou po hrstech, a přesto se jejich stav nelepší. Jan Hnízdil tvrdí, že zdraví má každý ve vlastních rukách a vyléčení závisí také na ochotě něco udělat se sebou a se svým životem.

 

Založil Hnízdo zdraví, v němž nabízí komplexní pohled na  nemoci a uzdravení. Mezi vědci získal nálepku kontroverzního léčitele, spolek Sisyfos mu v roce 2015 dokonce udělil anticenu Bludný balvan, vrásky si z toho ale nedělá. Naopak, od té doby je hrdým nositelem titulu MUDr. Jan Hnízdil, Bl.b.

 

 

Knihy Dr. Hnízdila:

"Příběhy obyčejného uzdravení"

"Zaříkávač nemocí"

"Mým marodům"

"Jak léčit nemoc šílené medicíny"

"Bolesti zad: mýty a realita"

atd..