Kurz Access Energetický facelift

Kurz Access Energetický facelift

26
kvě
2019
Kurz Access Energetický facelift

26. květen 2019 10:00 - 16:30

Centrum ArkánaKurz Access Energetický facelift

Access Consciouness Facelift je úžasný proces, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a dokáže vytvořit podobné účinky na celém těle. Pokud se zopakuje (alespoň x20) zdá se účinek trvalý.
Access Facelift se od ostatních používaných alternativ liší v tom, že je jemnější, laskavější a snadnější pro vás a vaše tělo. Jak se to ještě zlepší?


Na tomto kurzu se naučíte jak používat energie k pozvednuti a omlazení celého vašeho těla za použiti jemného, uklidňuíicího, pečujícího doteku tváře a krku.


Na tomto dynamickém kurzu obdržíte kompletní energetický facelift a naučíte se, jak jej poskytovat druhým.


Vše potřebné se dozvíte na kurzu, na který jste srdečně zváni.

 


Cena kurzů:
Cenu kurzu je stanovena společností ACCESS CONSCIOUSNESS®. Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými Praktiky metody ACCESS FACELIFT® společnosti ACCESS CONSCIOUSNESS®.

Obdržíte ACCESS registraci a následně využíváte její podpory. Ceny roku 2019:

První absolvování kurzu je za cenu 5350,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu za cenu POLOVIČNÍ.

Děti do 15ti let zdarma, studenti do 18ti let poloviční kurzovné.Tuto metodu se zvládne naučit každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako terapeut. Nádherně ji využijete v kruhu rodiny, přátel a kdo ví, co ještě je možné?Mantra Access : "Vše v životě ke mně přichází s lehkostí radostí a oslavou". Máte se na co těšit nejen vy, ale i každý, kdo se pohodlně uloží do lehátka a přijme ACCESS FACELIFT od vás.Přijďte a vyzkoušejte sami na sobě, jak příjemné terapie ACCESS FACELIFT jsou, i jak se po nich budete cítit. BARS a FACELIFT terapie nabízím v Olomouci na Horním Náměstí 5. Neváhejte, uvidíte, že se vám to bude líbit. Objednávejte na tel. 774 000 822.Těšíme se na vás.

Lena Janssens a Markéta Bušinová


Rezervace na tel.č.: 774 000 822 a 775 633 699Přihlásit Cena: 5350 CZK
Arkána    |    Centrum Arkána