Pravidelné energetické terapie Šárky Litošové - alternativní psychologické poradenství

Pravidelné energetické terapie Šárky Litošové - alternativní psychologické poradenství

28
bře
2014
Pravidelné energetické terapie Šárky Litošové - alternativní psychologické poradenství

28. březen 2014 14:00 - 20:00

Centrum ArkánaMÁTE PRÁVO NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT - TAK SI HO VYTVOŘTE!!!

 

 

Spolu nahlédneme pod pokličku problémů, které brání vašemu štěstí v životě! 

 

Šárka Litošová vám tímto nabízí svoji pomocnou ruku při řešení vašich zdravotních a životních problémů. Provádí léčení energií i na dálku, metafyzická terapeutická sezení - šitá klientovi na míru. Pomůže vám s vaším životním úkolem, problémy v životě...

 

Šárka provádí hloubkově léčebné terapeuticko-duchovně-poradenská sezení. Ve své práci využívá poznatků z oblasti práce s hlubokými emocemi, psychologie, práce s podvědomím, léčení vysokovibrační vesmírnou energií, očistný fialový plamen Nanebevzatého Mistra Saint Germaina, Nanebevzatých Mistrů, archandělů. Každá léčebná energetická terapie je individuální a citlivě vedena dle potřeb klienta. Při energetických terapiích je Šárka mimosmyslově vedena svým Vyšším JÁ, zdrojem a Nanebevzatými Mistry. Součástí léčebné energetické terapie a konzultace jsou i metapsychická čtení klineta a následná sdělení, vize, v některých případech je pro klienta nutná hluboká léčivá regresní terapie, aby se zbavil svých omezení a bloků v životě.

 

Šárka poskytuje duchovní poradenství, terapie, léčení energií a konzultace ve všech životních oblastech - zdravotní stav, zaměstnání, finance, partnerství.

 

Pomůže vám určit vaše životní poslání a životní úkol. Disponuje rovněž mimosmyslovými schopnostmi. Čištění, skenování a následné léčení energetických center. Léčení energií osobně pro posílení i celkovou revitalizaci organismu. Harmonizace aury + ochranné energie.

 

Energetické terapie jsou vhodné i pro děti. Předáváním léčivé energie Šárka aktivuje a zároveň očišťuje energetický systém člověka, který se tzv. nastartuje a je odolnější před vnějšími vlivy prostředí, člověk se lépe vyrovnává s každodenním stresem atd. 

 

Šárka klientům rovněž sděluje afirmace, modlitby, přesné instrukce a rady, které jim dále budou pomáhat ve všech oblastech jejich života. Je velmi důležité pochopit a uvědomit si, že když změníme myšlenky,  tak změní i svůj život.

 

 

cílem je, aby si klient mohl dále pomoci ve svém životě sám a neměl vybudovanou závislost na pomoci zvenčí.

 

 

Energetické terapie zharmonizují vaši auru,odstraní bloky v energetickém systému a ukáží vám směr v životě.....Další práce je už na každém z vás, milí lidé a klienti.....

 

 

Šárka motivuje své klienty, aby dále na sobě pracovali a vytvářeli si jenom pozitivní příležitosti ve svém životě.


 

 

Těšíme se na vaši návštěvu v poradně v Centru Arkána - Šárka pro vás bude k dispozici každý pátek od 14-20 h - prosíme o objednání předem..

 

Cena 500 Kč/hod

 

 

Kontakt a bližší informace: Šárka Litošová, LitosovaS@seznam.cz, tel: 777 225 233

 

www.energeticke-terapie.webnode.cz

 Pronájem    |    Centrum Arkána