Filipínské léčení - Estela Palaris Orbito

Filipínské léčení - Estela Palaris Orbito

03
bře
2020
Filipínské léčení - Estela Palaris Orbito

03. březen 2020 17:00

Jiný světFilipínské léčení - Estela Palaris Orbito

Každý má vedle duchovního těla i fyzická těla, která mají vlastní energie. Slabost na fyzickém, emocionálním nebo mentálním těle léčitel vycítí, protože energie nejsou v rovnováze. Příčinami jsou většinou energetické bloky na fyzickém nebo duchovním těle. Úkolem léčitele je tyto energie přivést do rovnováhy, aby došlo ke kompletnímu vyléčení. Může bloky pomocí duchovní energie nebo holýma rukama vyrušit, podle vnuknutí jeho duchovního vedení.

Když jsou vyrušeny všechny bloky, léčitel zprostředkovává všehny energie do psychické a spirituální úrovně k dokončení léčení.
 

Tyto impulsy mohou nastavit trvalé zdraví, když člověk převezme bezpodmínečnou zodpovědnost za veškeré souvztažnosti se svým životem.

 

Léčení začíná úvodním požehnáním - léčitel žehná přinesenou vodu a předměty a v transu také žehná jednotlivě všem lidem a dává osobní sdělení, žehná všechny přítomné kokosovým olejem.

 

Léčitelská praxe Estely trvá 25 let. Je členkou asociace Interfaith Spiritual Church, kterou založil Mons. Marcos Orbito, dále je členkou asociace "Kruhu filipínských léčitelů", jejímž prezidentem je Rev. Alex Orbito a je členkou mezinárodní organizace Medicina Alternativa.


Estela pochází z rodiny filipínských léčitelů. Narodila se v roce 1971 v Ramon, Isabela na Filipínách. Je maminkou tří dětí. Dar spirituálního léčení obdržela ve 14 letech, léčitelskou praxi začala v 17 letech. Estela je vnučkou Alexe a Marcose Orbita a asistovalajim při jejich duchovníh misích. Působí ve spirituálních centrech, která založil Alex Orbito.

 

 

NA LÉČENÍ JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM - TEL: 777 192 334, 777 013 096, EMAIL: CENTRUMARKANA@SEZNAM.CZCena: 1000 CZK
Arkána    |    Jiný svět