Pjér k Šéz´z "Projekce ve vztazích

Pjér k Šéz´z "Projekce ve vztazích

01
zář
2020
Pjér k Šéz´z "Projekce ve vztazích

01. září 2020 18:00 - 20:00

Kino NapajedlaPjér k Šéz´z

Dokážete od sebe rozlišit projekci a skutečnost? Nejsou projekce překážkou ve vašich partnerských vztazích? Jak získat svobodu, autonomii a přehledné, naplňující vztahy? Na tyto a mnohé další otázky budeme hledat odpovědi s Pjér la Šé'zem.

Pjér la Šé'z  provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, ve které doprovází své klienty na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody. Dlouhodobě spolupracuje s Jaroslavem Duškem v divadle Vizita a v představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda. S Ivetou Duškovou a Petrou Bílkovou účinkuje v představení Škola Malého stromu. V hudební oblasti působí ve znovu obnovené bigbítové kapele Rakousko-Uhersko. Vydal zatím tři publikace - psychologickou studii Indián - zpráva o archetypu, hlubinný román o hledání sebe sama Den svatého Ignora a novelu ve stylu realistického vizionářství Cesta. K vydání připravuje hlubinnou studii Psychologie souhlasu. Zajímají jej především otázky možností lidského bytí v tomto světě.

 

 Výtěžek bude věnován občanskému sdružení ZA SKLEM, o.s., http://www.zasklem.com

 

Vstupné:
250 Kč → do 31.5.2020
300 Kč → od 1.6. do 1.9.2020

 

Vstupenky nelze rezervovat.

Předprodej zde:https://napajedla.colosseum.eu/napajedla/standard/Hall/Index/1734/oFo79iDCNjg_rov__xcodex_AGA1gFbU4wiARqXBBPFQ71IDOI1xjueziSdZew__?fbclid=IwAR0TCNFlRKELfqy_ePv16Hmb2C1Hf2viirqgbbQtuRMbjc_FS_rowQ1bVeM

 

 

Pořadatelé Centrum Arkána Zlín a Klub kultury NapajedlaArkána    |    Kino Napajedla