Víkendový kurz hormonální jógové terapie

Víkendový kurz hormonální jógové terapie

15
bře
2014
Víkendový kurz hormonální jógové terapie

15. březen 2014 - 16. březen 2014, 09:00 - 16:00

Centrum ArkánaVíkendový kurz hormonální jógové terapie

POZOR, KURZ JE NAPLNĚN – NOVÉ PŘIHLÁŠKY POUZE JAKO NÁHRADNÍCI

 

Sestavu jógových cviků hormonální jógové terapie vytvořila brazilská psycholožka ze Sao Paula Dinah Rodrigues.Techniky, použité v sestavě cviků jsou účinné, jednoduché a lehce proveditelné pro většinu žen.Předchozí znalost jógových technik není zapotřebí.

Metoda hormonální jógové terapie je ucelená, i pro začátečníky velmi příjemná a doslova “návyková”  v dobrém slova smyslu.Spojuje energetizující cviky dynamické jógy se specifickým dechovým cvičením – pranajámou, tibetskými technikami práce s energií a bandhami. Nezapomíná ani na techniky proti stresu.

Tato terapie jógou přímo působí na hypofýzu, štítnou žlázu, nadledvinky a vaječníky, a tím je stimuluje k vyšší produkci ženských hormonů.

Naučíte se sestavu cviků hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues, která prokazatelně zvyšuje hladinu ženských hormonů.Sestava je jednoduchá a dynamická.Dostanete materiály s popisem sestavy pro domácí cvičení.

 

Ing. Alena Šíblová

 Pronájem    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál