Ing. Róbert Geist - přednáška "Co nás dnes nejvíce trápí a jak to řešit" + malá terapie světlem...

Ing. Róbert Geist - přednáška "Co nás dnes nejvíce trápí a jak to řešit" + malá terapie světlem...

21
bře
2014
Ing. Róbert Geist - přednáška "Co nás dnes nejvíce trápí a jak to řešit" + malá terapie světlem...

21. březen 2014 18:00 - 20:00

Centrum ArkánaIng. Róbert Geist - přednáška

Ing. Róbert Geist je autorem několika technik a kurzů zaměřených na zlepšení a zkvalitnění života, na kterých absolventi získají zručnost a schopnost pomoci sobě, poznat svoji podstatu a změnit svůj život k láskyplnému, radostnějšímu a šťastnějšímu životu, poznat sám sebe a pochopit zatím nevyřešené vztahy.

Róbert Geist přednáší, učí, dělá terapie individální, ale i skupinové. Provádí očisty domů, bytů, pozemků a dokáže pomoci najít vodu na pozemku. Učí v oblasti zdraví a psychiky, vztahů, ale i pitného režimu. Dokáže pomoci lidem zbavit se stresu, depresí, závislostí a jiných problémů. Poskytuje skupinové terapie: na zlepšení mezilidských vztahů, hojnosti, zdraví, vysoce účinné regenerace orgánů na fyzické úrovni. Je autorem několika knih, které pomohly lidem pochopit principy života a změnit se.

Tyto knihy jsou učebnicí života, pomocí nichž si čtenář může sám získat pomoc prostřednictvím afirmací na odstranění bloků v životě. - Autor knih: "Nová šance změnit se", "Jak najít sám sebe - I. díl", "Nová šance změnit se - Jak na to, II. díl", "Nová šance změnit se - Jak si tvořím vlastní život - III. díl".

Róbert Geist je autorem cviků "9 cviků vertikality".

Po přednášce bude provedena terapie světla o délce 12 - 15 minut.

Cena 310 Kč přednáška, 65 Kč terapie světla

 

Ing. Róbert Geist, Slovensko

 

 Arkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál