2,5-denní praktický kurz "Učení a paměť pravou mozkovou hemisférou"

2,5-denní praktický kurz "Učení a paměť pravou mozkovou hemisférou"

07
bře
2014
2,5-denní praktický kurz "Učení a paměť pravou mozkovou hemisférou"

07. březen 2014 - 09. březen 2014, 16:00 - 16:00

Jazykové centrum LinguaProč se učíme cizí jazyk dlouho a obtížně a stale nemluvíme? Připadá vám vynaložené úsilí při učení čehokoli neúměrné výsledku?

Přitom zde nejde o to, že je někdo na něco “hloupý” nebo “natvrdlý”, ale o to, že asi potřebujete trochu jiný způsob předávání informací. Sledovat děj, navázat na obraz, zážitek, pohyb a pocit. Každý jsme jiný, proto potřebujeme nalézt náš vlastní specifický přístup – pomocí testu a praktických návodů jej zde získáte.

Levou hemisféru trénujeme povinně na všech stupních škol, pravou jen výjimečně. Klasická škoa nás jejími možnosti a zákonitostmi bohužel neseznámí…. A přece: pravohemisferické postupy jsou skoro vždy při vnímání a učení mnohem výkonnější. Je snadné se tak přesvědčit, že vše jde mnohem rychleji, než při užití klasických metod. Zároveň se vše snadněji udrží v paměti….

Mgr. Petr Vladyka – jako externista vede VŠ semináře na téma “moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce”, a “odkrytá komunikace”, semináře na téma “nedirektivní přístup v praxi”, specializovaná školení forenzních psychologů; dale již 18. rokem vede kurzy zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou, techniky zapamatování, komunikaci a rozvoj kreativity.