2,5denní praktický kurz "Co je za komunikací"

2,5denní praktický kurz "Co je za komunikací"

21
úno
2014
2,5denní praktický kurz "Co je za komunikací"

21. únor 2014 - 23. únor 2014, 00:00 - 00:00

Centrum Arkána2,5denní praktický kurz

Jak náš vnitřní rozhovor určuje vývoj událostí a jak přestat ztrácet energii komunikací a "reagováním" na okolní svět. Slovní indikátory - jak hned poznat, nakolik to kdo myslí vážně, a podvědomý postoj k věci. Nejčastější skryté komunikační hry a jak je nehrát.

Životní scénáře a odkrývání scénářového jednání. Test nejčastějších miniscénářů, které hrajeme, a protijedy. Jak nezáměrně negativně programujeme děti. Obrana proti skryté i zjevné manipulaci. Energetické aspekty komunikace - jak z nás ostatní na bázi komunikaci skrytě dostávají energii a jak se tomu bránit. Elementární nejjednodušší energetické reakce.

Techniky soustředění energie před náročným jednáním. Techniky snižování napětí, práce s kritikou, oceňování. Reflexe jako cenná cestě k porozumění i účinná ochrana. - Komunikační brýle pro největší oboustranné porozumění. Jak se bránit agresivnímu marketingu, prosazování nároku. Dovednost odmítat a techniky říkání NE. Prvky bioenergetiky - nabíjení se. Mentální rozhovor a jeho zásady. Posílení síly myšlenky. Techniky uzemnění.

Lektor: Mgr. Petr Vladyka - jako externista vede VŠ semináře na téma "moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce" a "nedirektivní přístup v praxi"; specializovaná školení forenzních psychologů. Dále již 18. rokem vede kurzy zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou, techniky zapamatování, komunikaci a rozvoj kreativity.Arkána    |    Centrum Arkána