2,5denní praktický kurz "Co je za komunikací"

2,5denní praktický kurz "Co je za komunikací"

21
úno
2014
2,5denní praktický kurz "Co je za komunikací"

21. únor 2014 - 23. únor 2014, 00:00 - 00:00

Centrum Arkána2,5denní praktický kurz

Jak náš vnitřní rozhovor určuje vývoj událostí a jak přestat ztrácet energii komunikací a "reagováním" na okolní svět. Slovní indikátory - jak hned poznat, nakolik to kdo myslí vážně, a podvědomý postoj k věci. Nejčastější skryté komunikační hry a jak je nehrát.

Životní scénáře a odkrývání scénářového jednání. Test nejčastějších miniscénářů, které hrajeme, a protijedy. Jak nezáměrně negativně programujeme děti. Obrana proti skryté i zjevné manipulaci. Energetické aspekty komunikace - jak z nás ostatní na bázi komunikaci skrytě dostávají energii a jak se tomu bránit. Elementární nejjednodušší energetické reakce.

Techniky soustředění energie před náročným jednáním. Techniky snižování napětí, práce s kritikou, oceňování. Reflexe jako cenná cestě k porozumění i účinná ochrana. - Komunikační brýle pro největší oboustranné porozumění. Jak se bránit agresivnímu marketingu, prosazování nároku. Dovednost odmítat a techniky říkání NE. Prvky bioenergetiky - nabíjení se. Mentální rozhovor a jeho zásady. Posílení síly myšlenky. Techniky uzemnění.

Lektor: Mgr. Petr Vladyka - jako externista vede VŠ semináře na téma "moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce" a "nedirektivní přístup v praxi"; specializovaná školení forenzních psychologů. Dále již 18. rokem vede kurzy zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou, techniky zapamatování, komunikaci a rozvoj kreativity.Arkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál