OM CHANTING (dospělí s dětmi) + OM CHANTING (dospělí v 18 hod)

OM CHANTING (dospělí s dětmi) + OM CHANTING (dospělí v 18 hod)

15
říj
2019
OM CHANTING (dospělí s dětmi) + OM CHANTING (dospělí v 18 hod)

15. říjen 2019 17:00

Centrum ArkánaOM CHANTING (dospělí s dětmi) + OM CHANTING (dospělí v 18 hod)

OM CHANTING

 

Jde o prastarou harmonizační techniku, jenž využívá kosmické vibrace zvuku ÓM, která je nejčistší a nejvyšší vibrací. Přijďte si vyzkoušet ponoření se do zvuku ÓM. Zpívání ÓM harmonizuje a transformuje účastníky na úrovních, kde to právě potřebují, harmonizuje se i široké okolí. Není potřeba umět zpívat. 

OM Chanting má silný podpůrný vliv na fyzické, emocionální a mentální tělo a jejich funkce, stejně tak, jako na duchovní Já. Zvuk může transformovat negativní, potlačované emoce, obnovit rovnováhu nejen v našem těle, ale také rovnováhu mezi tělem, myslí a duší. ÓM je projevením Boha ve zvuku. Vibrační vlny, které v OM Chantingových kruzích vznikají, se šíří do vzdálenosti dvou kilometrů a vytvářejí tak harmonické, mírumilovné prostředí a jednotu mezi lidmi a přírodou. OM Chanting je velmi prospěšný pro lidstvo a pro Matku Zemi.

 

 

„VE CHVÍLI, KDY LIDÉ ZAČNOU SPOLEČNĚ ZPÍVAT ÓM V OM CHANTINGOVÉM KRUHU, JEJICH VIBRACE SE AUTOMATICKY ZMĚNÍ NA VIBRACI ÓM. KAŽDÝ ÚČASTNÍK KRUHU JE TOUTO ENERGIÍ SKRÁPĚN, COŽ MÁ ZA NÁSLEDEK ZMĚNU TĚLESNÉ VIBRACE. DOKONCE I MRTVÉ BUŇKY ZAČNOU VIBROVAT. TAKŽE KAMKOLI PŮJDETE, VAŠE AURA BUDE VIBROVAT KOSMICKÝM ZVUKEM ÓM.“

PARAMAHAMSA VISHWANANDA

 

K účasti nepotřebujete nic, jen odvahu zkusit něco nového. OM Chanting funguje tak, že se přivolá přítomnost duchovních Mistrů Paramahamsy Vishwanandy a Mahávatára Babajiho a za jejich přítomnosti se ve skupině, v postavení vnitřního a vnějšího kruhu zpívá prvotní zvuk stvoření ÓM po dobu 45 minut platí pro dospělé, (v kruzích s dětmi, kteří dokáží vydržet sedět na místě se zpívá  max. 15 min., po začátku zpěvu se již nelze přidat přímo do kruhu, lze si však sednout vedle a být v Božské energii). Je na rozhodnutí každého z nás, abychom změnili a pozvedli vibrace, které do okolního světa vyzařujeme. OM Chanting je jedinečný, je o návratu člověka k sobě, k tomu, kým skutečně jsme… Lidé, kteří na OM Chanting chodí, zažívají uklidnění mysli, stavy míru, radosti a lásky a to vše se jim odráží ve šťastnějším každodenním životě.

 

V den konání OM Chantingu s dětmi se dospělí může zúčastnit obou setkání, tedy jednoho krátkého OM Chantingu s dětmi a druhého dlouhého s dospělými. 

 

Přihlášení je nutné předem zprávou na tel. 728 745 363

 

Video o OM Chantingu:

https://www.youtube.com/watch?v=FI3azWIIPnw

 

Vstupné dobrovolné, příspěvek na nájemné 40 Kč

Libi Kolinková

https://libikolinkova9.webnode.cz/

 

 

 

V 18 HOD PROBĚHNE OM CHANTING DOSPĚLÍ.Arkána    |    Centrum Arkána