Doteky Léčivého divadla

Doteky Léčivého divadla

25
úno
2014
Doteky Léčivého divadla

25. únor 2014 19:00 - 20:30

Centrum ArkánaDoteky Léčivého divadla

Duchovní večer s hostem, uměleckým přednesem a praxí. Doteky Léčivého divadla jsou novým autorským projektem Gabriely Filippi. Jako vždy Gabriela pozve svého hosta - tentokrát jím bude Zdeněk Ordelt, Mayský kněz a šaman.

Vvečer bude provázen hudbou a uměleckým slovem. Je mnoho krásných myšlenek, které podněcují naši duši k hledání sama sebe. A tak i tento večer otevře dveře do našeho nitra... Délka představení cca 1,5 hod. Gabriela Filippi.

KDE: Městské divadlo Zlín, Dílna 9472, tř. T.Bati 4091/32, 761 87 Zlín

čas: 19 hodin

Cena 200 Kč/předprodej - částku zašlete na č. ú. 2100297824/2010 - POZOR, VEMTE S SEBOU PROSÍM DOKLAD O ZAPLACENÍ PŘEDPRODEJOVÉ CENY!

Cena 250 Kč/platba na místěArkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál