Pavlína Malíková a Kateřina Kolihová - HARMONYUM

Pavlína Malíková a Kateřina Kolihová - HARMONYUM

29
bře
2014
Pavlína Malíková a Kateřina Kolihová - HARMONYUM

29. březen 2014 00:00

Centrum Arkána HARMONYUM je transcendentální léčivý systém, který se nachází nad osobním systémem víry. Pracuje skrze univerzální zákony, které vládnou zdraví a pocitu pohody na všech úrovních.

 

Léčebný systém HARMONYUM funguje, protože dává do pohybu sebeléčivý mechanismus v nás samých. Pokaždé, když dostaneme HARMONYUM, máme příležitost si trochu více uvědomit, jakým způsobem přemýšlíme, cítíme a konáme a jak díky tomu vytváříme chaos v životě našem i lidí kolem nás. Řečeno jinak, přináší negativní podvědomé myšlenky do světla uvědomění. Toto nové uvědomění myšlenek za myšlenkami nám dovoluje se změnit.

 

Tím jak měníme základ myšlenek, impulsy cestující z mysli do nervového systému budou jiné, naše emoce a endokrinní systém budou fungovat jinak a tím pádem i naše jednání bude jiné—díky němu se pak přesouváme z neharmonického stavu do stavu harmonického, ze stavu nerovnováhy do rovnováhy a z nemoci do stavu plného zdraví.

HARMONYUM SESTÁVÁ Z JEMNÝCH NEINVAZIVNÍCH POHYBŮ VEDENÝCH OD KRKU KE SPODNÍ ČÁSTI PÁTEŘE. POHYBY SE STÁVAJÍ STÁLE JEMNĚJŠÍMI V RÁMCI CELÉ APLIKACE, KTERÁ TRVÁ ASI 50 MIN. JE PROVÁDĚNO NA MASÁŽNÍM STOLE A PŘIJÍMAJÍCÍ ZŮSTÁVÁ PLNĚ OBLEČENÝ.

 

Různé přikrývky nebo polštáře mohou být použity k podložení těla, aby bylo zajištěno maximální pohodlí přijímajícího.

 

Kateřina Malíková a Pavlína Kolihová

 

 

Cena 1200 Kč/55 min léčení (v případě léčení dětí se cena odvíjí od doby aplikace)

 

 Pronájem    |    Centrum Arkána