Pavlína Malíková a Kateřina Kolihová - HARMONYUM

Pavlína Malíková a Kateřina Kolihová - HARMONYUM

29
bře
2014
Pavlína Malíková a Kateřina Kolihová - HARMONYUM

29. březen 2014 00:00

Centrum Arkána HARMONYUM je transcendentální léčivý systém, který se nachází nad osobním systémem víry. Pracuje skrze univerzální zákony, které vládnou zdraví a pocitu pohody na všech úrovních.

 

Léčebný systém HARMONYUM funguje, protože dává do pohybu sebeléčivý mechanismus v nás samých. Pokaždé, když dostaneme HARMONYUM, máme příležitost si trochu více uvědomit, jakým způsobem přemýšlíme, cítíme a konáme a jak díky tomu vytváříme chaos v životě našem i lidí kolem nás. Řečeno jinak, přináší negativní podvědomé myšlenky do světla uvědomění. Toto nové uvědomění myšlenek za myšlenkami nám dovoluje se změnit.

 

Tím jak měníme základ myšlenek, impulsy cestující z mysli do nervového systému budou jiné, naše emoce a endokrinní systém budou fungovat jinak a tím pádem i naše jednání bude jiné—díky němu se pak přesouváme z neharmonického stavu do stavu harmonického, ze stavu nerovnováhy do rovnováhy a z nemoci do stavu plného zdraví.

HARMONYUM SESTÁVÁ Z JEMNÝCH NEINVAZIVNÍCH POHYBŮ VEDENÝCH OD KRKU KE SPODNÍ ČÁSTI PÁTEŘE. POHYBY SE STÁVAJÍ STÁLE JEMNĚJŠÍMI V RÁMCI CELÉ APLIKACE, KTERÁ TRVÁ ASI 50 MIN. JE PROVÁDĚNO NA MASÁŽNÍM STOLE A PŘIJÍMAJÍCÍ ZŮSTÁVÁ PLNĚ OBLEČENÝ.

 

Různé přikrývky nebo polštáře mohou být použity k podložení těla, aby bylo zajištěno maximální pohodlí přijímajícího.

 

Kateřina Malíková a Pavlína Kolihová

 

 

Cena 1200 Kč/55 min léčení (v případě léčení dětí se cena odvíjí od doby aplikace)

 

 Pronájem    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál