Kurz autopatické léčby

Kurz autopatické léčby

27
úno
2014
Kurz autopatické léčby

27. únor 2014 17:00 - 21:00

Centrum ArkánaKurz autopatické léčby

Mgr. Jiří Čehovský, autor knih "Uzdrav se s autopatií" a "Autopatie, cesta k duševní a tělesné harmonii" a objevitel dnes již široce známé metody.

Účastníci získají informace, jak tuto jednoduchou, neinvazivní a účinnou metodu, stimulující jemný energetický systém člověka, používat při domácí léčbě běžných chronických nemocí a potíží.

Kurz je určen pro všechny, kdo chtějí poznat novou metodu pozitivně ovlivňující organismus často až do té míry, že je schopen vlastními silami zlepšit či odstranit i dlouhodobé a tzv. "nevyléčitelné" potíže, v průběhu času zlepšit životní pocit, zvýšit odolnost a nastolit vyšší harmonii v těle i v mysli.

Není nutná předchozí znalost homeopatie.Arkána    |    Centrum Arkána


O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál