Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - přednáška "Doba jedová"

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - přednáška "Doba jedová"

18
bře
2014
Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - přednáška "Doba jedová"

18. březen 2014 18:30

Městské divadlo Zlín, příspěvková organizaceProf. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. - přednáška

Pozor, předprodej vstupenek probíhá přímo na pokladně  Městského divadla Zlín, tř. T. Bati 4091/32, 761 87 Zlín.

 

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. Život současného člověka provází milióny chemikálií, z nichž mnohé mohou ohrozit budoucnost naší civilizace. Profesorka fyziologie, autorka bestsellerů Doba jedová a Doba jedová 2 se bude ve své přednášce zabývat příklady největších škůdců lidského zdraví v potravinách, nápojích, lécích a našich domovech. Ukáže, jak je důležité chápat biochemické mechanismy jejich působení na buněčné a molekulární úrovni. Vysvětlí zdravotní rizika synergického působení běžných prvků a látek, jako jsou například fluoridy a ionty hliníku, aspartam, glutamát a formaldehyd, které i současná medicína považuje za neškodné. Seznámí posluchače také se způsoby, jak se proti působení skrytých zabijáků bránit.

 

DEFINICE JEDU A ZÁKLADNÍ PRAVIDLA TOXIKOLOGIE. SYNERGIE A KOKTEJLOVÝ EFEKT. HORMONÁLNÍ DISRUPTORY A JEJICH ZDROJE; PROBLEMATIKA JEJICH DETOXIFIKACE. (BISFENOL AM FTALÁTY, DIOXINY, SÓJA). DISKUSE A PŘÍKLADY DALŠÍCH ŠKODLIVIN.

 

Paní profesorka se intenzivně věnuje vědecko-populární publicistice se zaměřením na biomedicínu. Má dlouholeté zkušenosti z pedagogické práce na Univerzitě Karlově. Zároveň byla řešitelkou a spoluřešitelkou sedmi grantových projektů zabývajících se mechanismy vzniku patofyziologických změn u hematologických onemocnění, schizofrenie, Alzheimerovy nemoci a autismu.

 

 

www.rizikaockovani.cz

 

 

Pozor, předprodej vstupenek probíhá přímo na pokladně  Městského divadla Zlín, tř. T. Bati 4091/32, 761 87 Zlín.

 

O nás

arkana logoK otevření centra nás vedla touha nabídnout pod jednou střechou širokou škálu cvičení, přednášek, kurzů a seminářů umožňujících fyzický, duševní a duchovní rozvoj. Cílem je vytvořit takový program, který obohatí osobní život a přispěje k radosti, respektu a důvěře ve vlastní schopnosti a svět kolem nás.

Program centra není zaměřen jen jedním směrem. Přáli bychom si, aby zde každé nalezl to své…

Můžete si k nám přijít zacvičit jógu, meditovat, nebo si třeba poslechnout přednášku o zdraví či cestování. Připravujeme kurzy EFT, rodinné a systemické konstelace, semináře radikálního odpuštění, automatické kresby, starodávné havajské učení ho“oponopono atd.

Galerie

Spřátelené weby

ASOCIACE INSPIRÁLA

www.inspirala.cz

ONENESS CENTRUM RUSAVA

Kulturní a vzdělávací centrum v kopcích přírodní chráněné oblasti Rusava – www.onenesscentrum.cz

NAKLADATELSTVÍ EUGENIKA

Knihy na cestě za poznáním – www.eugenika.cz – www.eugenika.sk

VĚK VODNÁŘE

Inspirativní webové stránky naší spřátelené duše Danielky Pilařové, majitelky překladatelské agentury REDIGO a cvičitelky jógy na ostravsku – www.vekvodnare.cz

Číst dál