Martina Menšíková - přednáškový seminář "Ženská šifra"

Martina Menšíková - přednáškový seminář "Ženská šifra"

19
dub
2014
Martina Menšíková - přednáškový seminář "Ženská šifra"

19. duben 2014 09:00

Centrum ArkánaEpidemie způsobená nevyváženou funkcí hormonálního systému se tiše šíří v podobě děložních myomů, syndromu polycystických ovarií, endometriózy, neplodnosti, silné a bolestivé periody a problémů způsobených špatnou funkcí štítné žlázy a nadledvinek. Velké množství těchto krajních problémů končí chirurgickým zákrokem - hysterektomií.

 

Endokrinní systém (hormonální systém) řídí veškeré funkce a procesy v našem těle. Díky stravě a životnímu stylu v dnešní době neexistuje jediná žena, jejíž endokrinní systém pracuje tak jak má. Malé odchylky se projevují prostřednictvím zdánlivě nedůležitých symptomů, jako je např. únava, bolesti hlavy a problémy s trávením, které se během let nahromadí a propuknou v závažnější onemocnění. 

Tento seminář je určen nejen pro ženy již trpící výše zmíněnými onemocněními, ale pro všechny ženy a dívky, které jsou odhodlané využít svou vlastní sílu a převzít plnou zodpovědnost za své  zdraví bez užití farmeceutik a chirurgických zákroků.

 

Seminář poukazuje na  SKRYTÉ PŘÍČINY HORMONÁLNÍ NEROVNOVÁHY - ZAMĚŘUJE SE NA VYUŽITÍ LÉČIVÝCH ÚČINKŮ STRAVYA ZMĚNY ŽIVOTNÍHO STYLU ZA ÚČELEM OBNOVENÍ OPTIMÁLNÍ FUNKČNOSTI HORMONÁLNÍHO SYSTÉMU - ODKRÝVÁ TAJEMSTVÍ SÍLY ŽENSKÉHO HORMONÁLNÍHO CYKLU A JEHO VYUŽITÍ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ TAK, ABY SE STAL PEVNOU ZÁKLADNOU NAŠEHO ŠŤASTNÉHO A TVOŘIVÉHO ŽIVOTA.

 

Zaměřuje se na začlenění specifických potravin a jejich léčivých účinků k posílení zdraví a funkce orgánů hormonální produkce na základě požadavků organismu během jednotlivých fází menstruačního cyklu.

 

 

Leták k akci zde

 

Martina Menšíková

 

Přihlášky a informace:  martinamensik@seznam.cz, tel:  774 986 409Arkána    |    Centrum Arkána